کد خبر: 76084 A

نماینده مردم مهریز:

دخیل عباس افزود: آقای قالیباف پس از جنگ حضور موثر و مدبرانه ای در نیروی انتظامی داشت بطوریکه این نیروی بی رمق را متحول کرد و امروز هم همچنان آثار تدبیر وی در ناجا هویداست.

ایلنا-یزد: نماینده مردم مهریز، بافق، خاتم، ابرکوه و بهاباد در مجلس نهم گفت: مردم تهران از عملکرد قالیباف رضایت کامل {عالی} دارند.

به گزارش ایلنا از یزد، حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده مهریزی ظهر امروز در همایش «جهاد ادامه دارد...» حامیان محمد باقر قالیباف در حسینیه شهید صدوقی یزد گفت: آقای قالیباف از موفق‌ترین فرماندهان دوران 8 سال دفاع مقدس است.

وی افزود: آقای قالیباف پس از جنگ حضور موثر و مدبرانه ای در نیروی انتظامی داشت بطوریکه این نیروی بی رمق را متحول کرد و امروز هم همچنان آثار تدبیر وی در ناجا هویداست.

حجت الاسلام زارع زاده به حضور 8 ساله قالیباف در شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: هر کس گذرش به تهران بیفتد، سرعت عمل و قوام عمل و ساماندهی موثر و تحکیم شده وی را می‌بیند بطوریکه مردم تهران رضایت عالی خود را از قالیباف اعلام می‌کنند.

وی، قالیباف را سرباز ولایت دانست و گفت: آقای قالیباف این مهم را به اثبات رسانده است.

نماینده مهریز خواستار درک شرایط کشور شد و از مردم خواست تا قالیباف را به عنوان رئیس جمهور دوره یازدهم انتخاب کنند.

وی ابراز امیدواری کرد قالیباف در ریاست جمهوری هم مانند گذشته مدیریت موثر خود را ارائه کند.

زارع زاده، تقسیمات حوزه انتخابیه خود را مصداق ظلم دانست و گفت: انشاءا... آقای قالیباف در زمینه هم عدالت را برقرار کند.

هواداران قالیباف در این مراسم با شعارهای «ابوالفضل علمدار، قالیباف رو نگهدار»، «مالک اشتر علی، فدایی سید علی»، «فدایی ولایت، خدانگهدار تو» و «مالک اشتر علی، به شهر ما خوش آمدی» از وی استقبال کردند.

قالیباف ظهر امروز و پس از این همایش، یزد را به قصد کرمان ترک کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر