کد خبر: 80343 A

عصر امروز منتشر شد؛

نشست خبری رئیس این ستاد باحضور خبرنگاران مطبوعات محلی و خبرگزاری ها ساعت 7 عصر امروز در محل این ستاد برگزار می شود.

ایلنا-یزد: اعضای ستاد انتخاباتی محمد رضا عارف در استان یزد باصدور بیانیه ای ضمن تقدیر از انصراف عارف، حمایت خود را از حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری اعلام کردند.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

مردم شریف، نجیب و فهیم استان یزد

سلام، درود و سپاس بی‌کران به شما برای خلق حماسه و حضور در حمایت و استقبال از فرزند فرزانه دیارتان جناب آقای دکتر عارف عزیز.

همان‌طور که به استحضارتان رسیده است دکتر عارف با نظر شورای مشورتی اصلاح‌طلبان و جناب آقای خاتمی برای حفظ منافع ملی با توجه به شرایط فعلی از کاندیداتوری ریاست جمهوری انصراف دادند.

عارف نشان داد اصلاح‌طلبی نه تنها در هدف بلکه در روش و منش نیز هست و نام خود را در تاریخ معاصر ایران جاودانه کرد. عارف نشان داد یزد، خاستگاه بی‌بدیل اصلاحات در ایران است همچنانکه خاتمی، نماد هدف و عارف، نماد روش و منش اصلاحات است.

محمد رضا عارف با انصراف فداکارانه خود همگان را به حضور در انتخابات دعوت کرد چرا که به نظر او قهر، عقب‌نشینی است. برماست که این نظر و رفتار را ارج نهیم و با توجه به انتخاب مجموعه اصلاح‌طلبان و جناب آقای خاتمی که مورد وثوق ملی‌اند، به کاندیدای نزدیک به اصلاح‌طلبان جناب آقای دکتر حسن روحانی رأی دهیم. قطعاً جناب آقای دکتر روحانی و مجموعه همراهان ایشان آن را ارج خواهند نهاد و خود را وام‌دار جریان اصلاحات و به ویژه جناب آقای دکتر عارف خواهند دانست.

بدین‌وسیله ضمن سپاس فراوان از شور و شعور بی‌کران شما و دعوت از همگان برای حضور در پای صندوق‌های رأی، جناب حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی را به عنوان کاندیدای منتخب اصلاح‌طلبان و ستاد آقای دکتر عارف در استان یزد معرفی می‌کنیم.

امید است با تلاش و همت همه هم‌استانی‌های عزیز در این چند روز باقی‌مانده به نتیجه مطلوب و پیروزی دست یابیم. به لطف و فضل الهی جشن پیروزی را در روزهای آینده با حضور و استقبال بزرگ و پرشور از جناب آقای عارف در یزد برگزار خواهیم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر