کد خبر: 80714 A

دبیر حزب کارگزاران استان یزد در بافق:

روحانی نقطه اتفاق اصلاح طلبی، اعتدال گرایی و عملگرایی است و وی قادر خواهد بود تا با حمایت مردم فهیم و پشتیبانی آقایان هاشمی و خاتمی ظرفیت سازی کاملی برای رفع نواقص موجود در جامعه پدید آورد.

ایلنا-یزد: دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان یزد، سیاست اعتدال گرایی و اصلاح طلبی را راهکاری مناسب، معقول و توانمند برای تحقق هرگونه حماسه در کشور دانست.

به گزارش ایلنا از بافق، عماد تشکری با بیان این مطلب در مسجد جامع این شهر افزود: حضور آقای روحانی در انتخابات عاملی بسیار مهم برای اتحاد عقلای کشور به منظور اداره و رفع نابسامانی‌های فعلی کشور است.

وی بر اهمیت ایجاد حزب فعال و فراگیر در کشور و حزبی بودن کاندیداها تاکید کرد و گفت: عملکرد هشت سال اصلاحات و ارزیابی حوادث پیش آمده در 8 سال دولت اصولگرا نشان گر نیاز وجود حزب در کشور است.

وی افزود: حوادث 16 سال گذشته همچنین ضرورت اصلاح طلبی و اعتدال گرایی را بیش از پیش عیان کرده است.

تشکری، سیاست اعتدال گرایی و اصلاح طلبی را راهکاری مناسب، معقول و توانمند برای تحقق هر گونه حماسه ای در کشور دانست و تاکید کرد: روحانی نقطه اتفاق اصلاح طلبی، اعتدال گرایی و عملگرایی است و وی قادر خواهد بود تا با حمایت مردم فهیم و پشتیبانی آقایان هاشمی و خاتمی ظرفیت سازی کاملی برای رفع نواقص موجود در جامعه پدید آورد.

گفتنی است این مراسم قرار بود به صورت مناظره میان نمایندگان ستاد روحانی و قالیباف برگزار شود، که به علت عدم حضور نماینده ستاد قالیباف به صورت سخنرانی دبیر حزب کارگزاران استان یزد برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر