کد خبر: 822 A

ملی پوشان روز گذشته با حضور در محل مجوعه ورزشی شهید شیرودی (سالن شهید کلاهدوز) تهران خود را به مربیان تیم ملی معرفی کرده اند.

اردوی تیم ملی شمشیربازی نوجوانان و جوانان کشور در سه اسلحه فلوره، اپه و سابر روز گذشته با حضور 5 شمشیرباز یزدی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش ایلنا از یزد، "سجاد پورسلمان"، "محمد سازنجیان"و "محمد جواد میرحسینی" در اسلحه سابر، "محمد حسین جعفری" در اسلحه فلوره و "بهنام بیک" در اسلحه اپه شمشیربازان یزدی هستند که از سوی فدراسیون شمشیربازی جمهوری اسلامی ایران به این اردو دعوت شدند.

ملی پوشان روز گذشته با حضور در محل مجوعه ورزشی شهید شیرودی (سالن شهید کلاهدوز) تهران خود را به مربیان تیم ملی معرفی کرده اند.

پیش از این سجاد پورسلمان و محمد حسین جعفری توانسته بودند در مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان و جوانان کشور در بخش انفرادی به خوش رنگ ترین مدال (طلا) دست پیدا کنند. محمد جواد میر حسینی و بهنام بیک نیز به مدال نقره و محمد سازنجیان به دو مدال برنز نائل آمده بودند.

همچنین درخشش شمشیربازان استان در این مسابقات باعث شد که استان یزد به دو مقام قهرمان قهرمانان هم در بخش نوجوانان و هم در بخش جوانان دست پیدا کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر