کد خبر: 82553 A

طی پیامی؛

امیدوارم با اقدامات عاجل رئیس جمهور منتخب و تیم همراه وهمکاری و تعامل سایر قوا در خصوص رفع مشکلات مردم اقدامات موثری انجام پذیرد تا چراغ امیدی که در دل مردم افروخته شده همچنان فروزان بماند.

ایلنا-یزد: با سابقه ترین نماینده استان یزد در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی انتخاب دکتر حسن روحانی را به سمت ریاست جمهوری تبریک گفت.

محمد رضا تابش در پیام خود آورده است:

به نام خدا

24 خرداد 92، ایرانیان سرافراز با همگرائی و همدلی کم نظیر خود و آفرینش حماسه ای واقعی یکبار دیگر بینش والای اعتدال و اصلاح طلبی را با انتخاب بایسته حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکترحسن روحانی به ریاست جمهوری؛ که از چهره های ممتاز و شایسته کشورند، به نمایش گذاشته و بر امید به پیشرفت و سعادت همراه با تدبیر و خردورزی تاکید نمودند و به استمرار توسعه همه جانبه کشور و سازندگی و اصلاحات واقعی مهر تائید زدند.

اینجانب با سپاس بیکران به درگاه خدای بزرگ برای هدایت فکر و دل ملت ما به چنین افق روشنی، لازم می دانم مراتب تحسین و قدردانی خود را تقدیم مردم عزیزمان بویژه جوانان پر شور و شعوری که با دلبستگی به نظام و انقلاب و لبیک به درخواست همه بزرگان کشور بویژه رهبری بزرگوار که با حسن تدبیر و درایت خویش زمینه خلق این حماسه را فراهم ساختند و حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی و مشاورین و اندیشمندانی که با هوشمندی، دلسوزی و خیر خواهی بستر چنین اتفاق مبارکی را مهیا کردند تقدیم نمایم و برای منتخب رشید ملت آرزوی توفیق و برای ایران عزیز سربلندی را مسئلت دارم.

در همین راستا حضور چشم گیر و کم نظیر مردم استان دارالعباده یزد و شهرستان پرافتخار اردکان در دو انتخابات اخیر در جهت تحقق حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری قابل تقدیر و مایه مباهات و امتنان است.

امیدوارم با اقدامات عاجل رئیس جمهور منتخب و تیم همراه وهمکاری و تعامل سایر قوا در خصوص رفع مشکلات مردم اقدامات موثری انجام پذیرد تا چراغ امیدی که در دل مردم افروخته شده همچنان فروزان بماند.

همچنین از بزرگواری و احساس مسئولیت سایر کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که با حضور متعهدانه خویش زمینه ساز خلق این حماسه شدند سپاسگزارم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر