کد خبر: 85020 A

دفتر شهید صدوقی طی اطلاعیه ای اعلام کرد:

از آحاد مردم انقلابی و شهید پرور استان یزد به ویژه خانواده معزز شهدا و سلسله جلیله روحانیت دعوت می شود تا در مراسمی که روز سه شنبه یازدهم تیرماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد حظیره و همچنین روزهای چهارشنبه و پنج شنبه دوازدهم و سیزدهم تیرماه در بیت آن شهید بزرگوار برگزار خواهد شد، شرکت نمایند.

ایلنا-یزد: دومین سالیاد رحلت امام جمعه فقید یزد برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از یزد، دفتر آیت الله شهید صدوقی طی اطلاعیه ای اعلام کرد مراسم سالگرد حجت الاسلام و المسلمین محمد علی صدوقی سه شنبه شب پس از نمازمغرب و عشاء در مسجد حظیره و همچنین روزهای چهارشنبه و پنج شنبه دوازدهم و سیزدهم تیرماه در بیت آن شهید بزرگوار برگزار خواهد شد. 

این مراسم به ترتیب با سخنرانی آیت ا... حسینی بوشهری، حجت الاسلام نقویان و حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری برگزار می شود.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یازدهم تیرماه یادآور شهادت حضرت آیت ا... صدوقی (رضوان الله) است، بزرگمردی که به فرموده حضرت امام خمینی(ره) با شهادتش « اسلام خدمتگذاری متعهد و ایران فقیهی فداکار و استان یزد سرپرستی دانشمند را از دست داد ».

شهادت وی رخداد جانگدازی بود هرچند این واقعه اراده ملت قهرمان و شهید پرور ایران را درمبارزه با دسیسه بدخواهان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی مستحکم کرد و شکست استکبار و منافقان کور دل را به دنبال داشت.

بزرگ مرد دیار دارالعباده و سومین شهید محراب، با قاطعیت، بلندهمتی، اخلاق نیکو، فروتنی، پیشتازی در کمک به محرومین و مستضعفان نمونه یک شخصیت انقلابی و مسلمان را به منصه ظهور رساند.

چنین روزی در تقویم یادآور درگذشت فرزند نیکوخصال و صبور ایشان مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمدعلی صدوقی است.

شخصیتی که در قامت نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد به عنوان نماد مردمداری، سیاست و کیاست و از همه مهمتر خداترس و ولایت مدار شهره عام و خاص بود.

برای گرامیداشت یاد و خاطره سی و دومین سالگرد شهادت این شهید و دومین سالگرد هجرت فرزند صبورش، از آحاد مردم انقلابی و شهید پرور استان یزد به ویژه خانواده معزز شهدا و سلسله جلیله روحانیت دعوت می شود تا در مراسمی که روز سه شنبه یازدهم تیرماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد حظیره و همچنین روزهای چهارشنبه و پنج شنبه دوازدهم و سیزدهم تیرماه در بیت آن شهید بزرگوار برگزار خواهد شد، شرکت نمایند.

امید که ملت عزیز ایران در راستای آرمانهای بلند امام راحل عظیم الشأن(ره) و منویات مقام معظم رهبری همواره راه توسعه و پیشرفت و اعتلای کلمه حق و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را طی نماید.

سالیاد مرحوم صدوقی تیرماه 92
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر