کد خبر: 85292 A

در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛

محمد‌رضا فلاح‌زاده همچنین در هفته گذشته، طی 2 روز در مراسم روضه خوانی سنواتی در منزل پدر دکتر عارف، که باحضور وی برگزار شده بود، حضور یافت.

ایلنا: استاندار یزد، مجددا انتخاب دکتر روحانی را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از یزد، سردار محمد‌رضا فلاح‌زاده استاندار یزد روز شنبه 8 تیرماه در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تبریک خلق حماسه سیاسی به رهبر معظم انقلاب و انتخاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، به اثرات سوء قاچاق بر صنایع کشور پرداخت.

وی در این رابطه تضعیف تولید داخلی، ترویج قانون گریزی و گرایش به کالاهای خارجی را از تبعات منفی قاچاق کالا و ارز دانست و بر ارائه راهکارهای کوتاه مدت و بلند مدت برای مبارزه با آن تاکید کرد.

فلاح‌زاده تقویت کار فرهنگی در سطح کشور، اجرای طرح شبکه بازرسی و نظارت مردمی (طرح شبنم)، تقویت ایست و بازرسی‌های ناجا، برخورد شدید قوه قضائیه با قاچاقچیان و اولویت‌دار شدن پرونده‌های قاچاق در دادگاه‌ها را به عنوان برخی از راهکارهای مبارزه با قاچاق کالا و ارز برشمرد.

استاندار یزد همچنین از تلاش‌های نیروی انتظامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) در این حوزه قدردانی کرد.

استاندار ۲ هفته پیش و پس از اعلام رسمی پیروزی دکتر روحانی در انتخابات، پیروزی وی را به مردم شریف یزد تبریک گفته بود.

وی همچنین در هفته گذشته، طی ۲ روز در مراسم روضه خوانی سنواتی در منزل پدر دکتر عارف، که باحضور وی برگزار شده بود، حضور یافت.

گفتنی است سایت استانداری یزد نیز طی اقدامی ابتکاری، پس از انتخاب دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور دولت یازدهم، عکس وی را در کنار بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر فرزانه انقلاب قرار داد.

استاندار یزد تبریک بمناسبت پیروزی روحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر