کد خبر: 94425 A

وزیری هامانه در گفتگو با ایلنا:

باید نیروهای قدیمی نفت را دعوت به كار كرد و درکنار آنان نیروهای جوان را آورد و پرورش داد/ شنیده‌ام تعداد اخراجی‌ها به 500 نفر رسیده است/ اولویت اول وزیر نفت جدید باید بازسازی صنعت نفت باشد.

ایلنا: سیدکاظم وزیری هامانه گفت: صنعت نفت نیاز به بازسازی دارد.

به گزارش ایلنا از یزد، وزیر اسبق نفت در گفتگو با ایلنا و در پاسخ به این سوال که اولویت وزیر نفت دولت تدبیر و امید در قبال صنعت نفت چه باید باشد، گفت: به نظرم اولویت اول وزیر نفت جدید باید بازسازی صنعت نفت باشد.

وی افزود: صنعت نفت امروز نیاز به بازسازی جدید در نیروی انسانی و ساختار دارد. باید شایسته‌سالاری در نفت حاکم شود.

وزیری هامانه با بیان اینکه الان تخصص در نفت حاکم نیست و می‌توان این بازسازی را در 2 سال انجام داد، تصریح کرد: البته باید نیروهای قدیمی نفت را دعوت به كار كرد و درکنار آنان نیروهای جوان را آورد و پرورش داد.

وزیر اسبق نفت با بیان اینکه شنیده‌ام تعداد اخراجی‌ها به 500 نفر رسیده است! گفت: باید افراد باسابقه را شناسایی کرد و به کار برگرداند.

سیدکاظم وزیری هامانه با مهم شمردن تربیت نیروهای جوان گفت: هر متخصصی مدیر نمی‌شود و هر مدیری متخصص نمی‌شود. عرف صنعت نفت این بوده است که همیشه بهترین‌های دانشگاه‌ها را می‌گرفته است. باید با گرفتن نیروهای تراز اول و برگزاری دوره‌های آموزشی در داخل و خارج، خیلی سریع متخصصان را در داخل کشور جذب کرد و از بین آنان، نیروهایی را که شمّ مدیریت دارند، انتخاب کرد.

وی افزود: می‌توان در طی دو تا سه سال آنان را رشد داد، به صنعت نفت آورد و صنعت را بازسازی کرد.

بازسازی یزد صنعت نفت وزیری هامانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر