کد خبر: 98856 A

درج گفتاری از حجت الاسلام سروش محلاتی درخصوص حقوق شهروندی در اسلام و دکتر هادی خانیکی درباره تمایل مردم به تحول در جامعه و درج نوشتاری در تحلیل برگزاری همزمان دو انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری از عناوین این نشریه است.

ایلنا: هشتمین شماره از نشریه «تدبیرآینده» منتشر شد.

به گزارش ایلنا از یزد، سردبیر این ماهنامه با بیان این مطلب به ایلنا گفت: این شماره از تدبیر آینده با محوریت تخریب بافت تاریخی یزد منتشر شده و در آن طی مقالات و مصاحبه‌ای تفصیلی موضوع مورد بررسی قرار گرفته است.

محمد ضیاء اولیاء افزود: بخش دیگر این نشریه به مصاحبه با سید کاظم وزیری هامانه وزیر اسبق نفت اختصاص دارد و در این گفتگو مخاطبان با این شخصیت برجسته و انقلابی و خدوم آشنا می‌شوند. همچنانکه وضعیت صنعت نفت کشور در این بخش بررسی شده است.

اولیاء گفت: درج گفتاری از حجت الاسلام سروش محلاتی درخصوص حقوق شهروندی در اسلام و دکتر هادی خانیکی درباره تمایل مردم به تحول در جامعه و درج نوشتاری در تحلیل برگزاری همزمان دو انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری از دیگر عناوین این نشریه است.

سردبیر تدبیر آینده ادامه داد: در بخش یادیاران این شماره به برگزاری مراسم گرامیداشت شهید صدوقی در تهران و برادران شهید تقوی پرداخته شده است.

 

یزد تدبیرآینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر