کد خبر: 923 A

مجموعه مصلی، ورزشگاه نقش جهان و تونل سوم کوهرنگ از پروژه‌های بزرگ در دست اجرا در سالجاری هستند.

اصفهان - ایلنا: استاندار اصفهان، ساخت همزمان بخش‌های گوناگون مصلی و مسایل حقوقی را دلیل طولانی شدن این پروژه اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عملیات احداث مصلای اصفهان از ۱۷ سال پیش آغاز شده و تاکنون فقط بخش مربوط به فروشگاه بزرگ آن تکمیل و به بهره برداری رسیده است، این درحالی است که علیرضا ذاکر اصفهانی پیش از ظهر امروز در مراسمی که برای آغاز عملیات نصب شیشه‌های مجموعه مصلی برگزار شد، خاطرنشان کرد: اگر از‌‌ همان ابتدا، هریک از بخش‌های این مجموعه، جداگانه ساخته و تکمیل می‌شد، شاهد وضع کنونی نبودیم.

وی از حل مشکلات حقوقی مکان مصلی خبر داد و افزود: انتظار می‌رود با برنامه ریزی هدفمند و عزم جدی دستگاههای اجرایی مربوط، بتوانیم به پیشرفت این پروژه سرعت دهیم.

استاندار اصفهان با اشاره به اجرای پنج هزار پروژه عمرانی سال گذشته و در بخش‌های مختلف، گفت: مجموعه مصلی، ورزشگاه نقش جهان و تونل سوم کوهرنگ نیز از پروژه‌های بزرگ در دست اجرا در سالجاری هستند.

وی درخصوص طرح‌های انتقال آب نیز اظهار داشت: پروژه خدنگستان، سال گذشته به اتمام رسید و تنها بخش لاینینگ آن در حال تکمیل است، پروژه بهشت آباد نیز از طرح‌های پردامنه‌ای به شمار می‌آید که بیشترین مشکلات آن اجتماعی بوده است.

ذاکر اصفهانی همچنین از تلاش برای تکمیل ورزشگاه نقش جهان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۱۰۰ تا ۱۲۰ نفر در این طرح مشغول به کار هستند و به دنبال افزایش نیرو‌ها تا سه برابر و برای سه شیفت کاری هستیم.

وی از تمام دستگاههای اجرایی که از نظر قانونی منعی ندارند خواست همت کنند تا زمان بهره برداری از این پروژه‌های مهم کاهش یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر