کد خبر: 1637 A

ضرغامی در جلسه بررسی راهکارهای رسانه ای اجلاس عدم تعهد:

بیش از هزار خبرنگار، تصویربردار و فعال رسانه‌ای داخلی و خارجی، پوشش خبری و رسانه‌ای اجلاس تهران را بر عهده خواهند داشت.

رییس سازمان صداوسیما اعلام كرد: رسانه ملی با همه توان نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، برای تبیین ابعاد تاریخی اجلاس شانزدهم جنبش كشورهای غیر متعهد و انعكاس هنرمندانه و حرفه‌ای این اجلاس مهم آمادگی دارد. بیش از هزار خبرنگار، تصویربردار و فعال رسانه‌ای داخلی و خارجی، پوشش خبری و رسانه‌ای اجلاس تهران را بر عهده خواهند داشت.

به گزارش ایلنا، تمهیدات، تدابیر و راهكارهای رسانه‌ای و اجرایی شانزدهمین اجلاس جنبش عدم تعهد، صبح امروز شنبه در جلسه‌ای با حضور رئیس رسانه ملی، معاون بین‌الملل رئیس جمهور، معاونان و مدیران ارشد صداوسیما و مسوولان «رسانه‌ای، فنی و پشتیبانی» برگزاری اجلاس شانزدهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علی سعیدلو معاون رئیس جمهور و رئیس ستاد برگزاری اجلاس شانزدهم در این نشست با تشكر از برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر رسانه ملی اعلام كرد؛ همه چیز برای برگزاری اجلاسی در خور شأن جمهوری اسلامی و ملت ایران آماده است.

ضرغامی رئیس رسانه ملی نیز اعلام كرد؛ رسانه ملی با همه توان نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، برای تبیین ابعاد تاریخی اجلاس شانزدهم و انعكاس هنرمندانه و حرفه‌ای این اجلاس مهم آمادگی دارد.

معاون وزیر خارجه نیز گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده اجلاس شانزدهم یكی از پرمحتواترین نشست‌های جنبش عدم تعهد خواهد بود. در جلسه صبح امروز همچنین آخرین هماهنگی‌های لازم در ابعاد مختلف ایجاد شد.

شانزدهمین اجلاس جنبش عدم تعهد از پنجم تا دهم شهریور ماه جاری با حضور سران، مقامات بلندپایه، وزیران خارجه و كارشناسان 120 كشور عضو، در سه سطح كارشناسی، وزیران امور خارجه و سران، در تهران برگزار می‌شود.

ایلنا اجلاس عدم تعهد ضرغامی رسانه ملی علی سعیدلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر