کد خبر: 2119 A

مدیركل ورزش و جوانان استان اصفهان:

اجلاس غیرمتعهدها در این برهه از زمان كه بیداری اسلامی با محوریت جمهوری اسلامی ایران در دنیا شكل گرفته قطعا در ارتباط با حل مشكل سوریه و فلسطین بیانیه خواهد داشت.

ایلنا – كاشان: مدیركل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: اجلاس غیرمتعهدها در این برهه از زمان كه بیداری اسلامی با محوریت جمهوری اسلامی ایران در دنیا شكل گرفته قطعا در ارتباط با حل مشكل سوریه و فلسطین بیانیه خواهد داشت.

«محمد حواد محمد جواهری » در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان از جهش بسیار چشمگیر زیرساخت های ورزشی و اعتباری در دولت نهم و دهم خبر داد و گفت: هرچند سرانه استاندارد ورزشی كشور یك متر مربع عنوان شده ولی درحال حاضر این مقدار  50 سانتی متر است و امیدواریم بتوانیم با تعریف پروژه‌های جدید و زود بازده در روستاها و شهرستانهای محروم بخشی از این كمبودها را جبران نماییم.

مدیركل ورزش وجوانان استان اصفهان در خصوص احتمال سفر سران كشورهای غیرمتعهد به استان اصفهان و بازدید از پروژه های ورزشی این استان گفت: چون استان اصفهان پایتخت تمدن و فرهنگ اسلامی است احتمالا سران كشورهای غیرمتعهد از این استان بازدید خواهند كرد.

وی ضمن خیرمقدم به میهمانانی كه در اجلاس سران غیرمتعدها در تهران شركت می كنند گفت: در این برهه اززمان كه بیداری اسلامی با محوریت جمهوری اسلامی ایران در دنیا شكل گرفته است قطعا در این اجلاس بیانیه جهت پیگیری حل مشكل سوریه و فلسطین را خواهیم داشت به طوری كه بیشتر تمركز این اجلاس برای حل مشكل كشور سوریه خواهد بود.

وی تصریح كرد: درحالی كه ایران از طرف دنیا در تحریم قرار دارد برگزاری اجلاس سران غیرمتعهد ها در كشورمان اتفاق بسیار خوبی را رقم خواهد زد و نتیجه آن حداقل این خواهد بود كه غربی ها با بازدید هایی كه انجام خواهند داد نگاهشان نسبت به ایران عوض می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر