کد خبر: 2362 A

منصوری در گفتگو با ایلنا:

مسئولان ایرانی باید از فرصت فوق العاده‌ای که برایشان در کشور ایجاد شده استفاده کنند و تحریم‌های غرب علیه ایران را به صفر برساند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت نظامی اسرائیل حتی از قدرت یکی از استان‌های کشورمان نیز کمتر است. 

عباسعلی منصوری آرانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در رابطه نشست اجلاس نم در تهران گفت: حضور سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد نشان از قدرت منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای ایران است. 

وی افزود: حضور تعداد سران کشورهای اجلاس نم در ایران نسبت به دیگر نشست‌های اجلاس بی‌سابقه است. 

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ایران به دلیل قدرت منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خود می‌تواند تاثیر بسزایی در ادامه راه سران اجلاس بگذارد. 

نماینده کاشان آران و  بیدگل در مجلس شورای اسلامی در رابطه با تهدیدات نظامی اسرائیل علیه ایران نیز تصریح کرد: قدرت نظامی اسرائیل حتی از قدرت استان کشور ایران نیز کمتر است. 

وی گفت: قدرت اسرائیل آنقدر در سطح پایینی قرار دارد که نتوانست در مقابل حزب الله دوام بیاورد چگونه است که می‌خواهد در مقابل ایران قدرتمند اسلامی قد علم کند. 

منصوری در ادامه بیان کرد: تهدیدهای اسرائیل و آمریکا ایجاد جنگ روانی علیه ایران در زمان برگزاری اجلاس نم می‌باشد. 

وی گفت: مسئولان ایرانی باید از فرصت فوق العاده‌ای که برایشان در کشور ایجاد شده استفاده کنند و تحریم‌های غرب علیه ایران را به صفر برساند. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسئولان اقتصادی کشور باید سران و کار‌شناسان اقتصادی فرهنگی و اجتماعی را برای بازدید به دیگر شهرهای کشور ایران ببرند و ظرفیت‌های فرهنگی اجتماعی اقتصادی کشورمان را به آنان نشان دهند و در این زمینه در استانهای کشور سرمایه گذاری کنند.

جنگ روانی ایلنا تحریم های غرب ایلنا قدرت منطقه ای و فرا منطقه ای ایلنا اقتصاد ایران ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر