کد خبر: 2522 A

الحاج محمد مومنی:

میزبانی ایران در اجلاس سران جنبش کشورهای غیرمتعهد موفقیتی بزرگ برای این کشور محسوب می‌شود و به حتم دستاوردهای قابل توجهی از این اجلاس به دست خواهد آمد.

وزیر امور خارجه غنا گفت: ایران پیشینه علمی قابل توجهی دارد و میزبانی اجلاس سران جنبش عدم تعهد موفقیتی دیگر برای این کشور محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، الحاج محمد مومنی بامداد امروز برای حضور در شانزدهمین اجلاس جنبش سران کشورهای عدم تعهد وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد.

وی درجمع خبرنگاران به پیشرفت‌های ایران اسلامی در عرصه علمی اشاره کرد و افزود: ایران پیشینه علمی قابل توجهی دارد و این کشور امروز به سطح قابل توجهی از رشد و پیشرفت رسیده است.

وزیر امورخارجه آفریقای شمالی یادآور شد: میزبانی ایران در اجلاس سران جنبش کشورهای غیرمتعهد موفقیتی بزرگ برای این کشور محسوب می‌شود و به حتم دستاوردهای قابل توجهی از این اجلاس به دست خواهد آمد.

مومنی بایادآوری اهداف پیش روی اجلاس سران جنیش غیرمتعهد‌ها تاکیدکرد: حضور کشور‌ها در این اجلاس موجب ایجاد تعامل موثر میان کشور‌ها می‌شود و اهتمام به این امر ضروری است.

وی ادامه داد: ظرفیت‌های بسیاری در اجلاس سران جنبش غیرمتعهد‌ها وجود دارد که با میزبانی ایران از آن به درستی استفاده می‌شود.

اجلاس سران عدم تعهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر