کد خبر: 2568 A

سخنگوی وزارت امور خارج لیبی:

با توجه به رهبری ایران برای جنبش عدم تعهد این سازمان می‌تواند با گفت‌و‌گو‌های خود منافع ملت‌هایی که عضو این جنبش بوده و تحت ستم هستند را دنبال کند تا حقوق این کشور‌ها در عرصه بین المللی پایمال نشود.

سخنگوی وزارت امور خارجه لیبی تاکید کرد: مطمئنا ریاست دوره‌ای ایران بر اجلاس غیر متعهد‌ها می‌تواند با دیگر اعتماد به نفس را به جنبش عدم تعهد بازگردانده و موجب موفقیت آن شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا شلمانی سخنگوی وزارت امور خارجه لیبی گفت: با توجه به تحولات بین المللی می‌توان گفت که شاهد چالش‌های زیادی هستیم که البته وجود کانون‌های متعدد تصمیم سازی در این زمینه می‌توانند به خوبی نقش آفرینی کنند.

وی به ریاست دوره‌ای ایران در اجلاس عدم تعهد اشاره کرد و گفت: با توجه به رهبری ایران برای جنبش عدم تعهد این سازمان می‌تواند با گفت‌و‌گو‌های خود منافع ملت‌هایی که عضو این جنبش بوده و تحت ستم هستند را دنبال کند تا حقوق این کشور‌ها در عرصه بین المللی پایمال نشود.

سخنگوی وزارت امور خارجه لیبی در پایان خاطرنشان کرد: مطمئنا ریاست دوره‌ای ایران بر اجلاس غیر متعهد‌ها می‌تواند با دیگر اعتماد به نفس را به جنبش عدم تعهد بازگردانده و موجب موفقیت آن شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر