کد خبر: 2718 A

وزیر امور خارجه لبنان:

از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد تصمیم گیری‌های مستقل ایران در تمامی عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بوده‌ایم و این حاکی از عدم وابستگی این کشور به قدرت‌های جهانی است.

وزیر امور خارجه لبنان گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد تصمیم گیری‌های مستقل ایران در تمامی عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بوده‌ایم و این حاکی از عدم وابستگی این کشور به قدرت‌های جهانی است.

به گزارش ایلنا و به نقل از خبرگزاری جنبش عدم تعهد، عدنان منصور وزیر امور خارجه لبنان در حاشیه نشست وزرای خارجه جنبش عدم تعهد، گفت: برگزاری اجلاس عدم تعهد در ایران بسیار خوب و مهم است زیرا ایران حقیقتا یک کشور مستقل و غیرمتعهد است.

وی با اشاره به عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دنیای امروز خاطرنشان کرد: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد تصمیم گیری‌های مستقل ایران در تمامی عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بوده‌ایم و این حاکی از عدم وابستگی این کشور به قدرت‌های جهانی است.

وزیر خارجه لبنان با اشاره به تعداد بالای کشورهای شرکت کننده در اجلاس تهران افزود: برگزاری این اجلاس در تهران در تحقق صلح و امنیت پایدار کمک شایانی خواهد کرد و کشورهای عضو می‌توانند تصمیمات مهمی در جهت تقویت همکاری‌های اقتصادی بین اعضای جنبش بگیرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر