کد خبر: 2955 A

آیت الله طبرسی:

مردم ما بایستی این اجلاس را به عنوان یک دستاورد بزرگ جهانی قدر دانسته و از مقامات نظام که با تلاش و پیگیری های چشمگیر خود موفق به موافقت حضور مقامات جهانی در این اجلاس شده اند سپاسگذار باشند.

ایلنا - ساری: آیت الله طبرسی گفت: برگزاری شانزدهمین اجلاس جنبش غیر متعهدها در تهران به عنوان بزرگترین رویداد بین المللی نشانه شکست استکبار جهانی در منزوی کردن سیاسی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و تثبیت محوریت ایران در غالب مسائل بین المللی است.

به گزارش ایلنا از ساری، نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه ساری بیان داشت: این اجلاس ثابت کننده پوشالی بودن تهدیدات نظام سلطه در اکثر کشورهای دنیا و بیانگر گرایش واقعی ملل جهان به نفع مواضع مستقل جمهوری اسلامی ایران در مسائل مهم جهانی است.

وی افزود: بطور واضح می توان مدعی شد که برگزاری شانزدهمین اجلاس جنبش غیر متعهدها در تهران علی رغم همه ی کارشکنی های استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل، یک پیروزی تمام عیار سیاسی برای جمهوری اسلامی ایران است و یقیناً گستردگی حضور مقامات جهانی در این اجلاس گامی بزرگ برای کاهش فشارهای بین المللی و شکستن سد تحریم اقتصادی جهانی علیه ایران است.

آیت الله طبرسی تصریح كرد: در محاسبات بین المللی این اجلاس را می توان یک فرصت طلایی برای عبور از بحران های اخیر جهانی تلقی کرد و مردم ما بایستی این اجلاس را به عنوان یک دستاورد بزرگ جهانی قدر دانسته و از مقامات نظام که با تلاش و پیگیری های چشمگیر خود موفق به موافقت حضور مقامات جهانی در این اجلاس شده اند سپاسگذار باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر