کد خبر: 103370 A

از قانون تمکین می‌کنیم؛

پیش از این انتظار داشتیم تا با توجه به بازی‌های آسیایی استقلال، بازی با ذوب‌آهن به تعویق بیفتد که با این موضوع موافقت نشد و حالا هم از قانون تمکین می‌کنیم.

مربی تیم استقلال در خصوص آخرین شرایط تیم در آستانه بازی با ذوب‌آهن گفت: خداراشکر شرایط تیم خوب است، تمریناتمان را طبق برنامه دنبال می‌کنیم و آماده بازی با ذوب‌آهن هستیم.

به گزارش ایلنا، ایمان عالمی ادامه داد: پیش از این انتظار داشتیم تا با توجه به بازی‌های آسیایی استقلال، بازی با ذوب‌آهن به تعویق بیفتد که با این موضوع موافقت نشد و حالا هم از قانون تمکین می‌کنیم.

عالمی در خصوص میزان آمادگی استقلال با توجه به درپیش بودن دیدار برگشت دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز، تصریح کرد: امیدوارم تا این بازی، مصدومیت بازیکنانمان مرتفع شود. البته آنها با مربی جدیدشان به میدان می‌آیند و طبعا باید نسبت به تفکرات این مربی هم آشنایی پیدا کنیم. با اینحال همه تلاشمان کسب پیروزی و صعود به جمع 4 تیم آسیا است که ان‌شاء‌الله با دعای مردم، حاصل شود.

وی در پایان در خصوص رویارویی با ذوب‌آهن نیز یادآور شد: ذوب‌آهن تیم جوان اما باتجربه‌ای است که شاید در بازی‌های قبلی‌شان بدشانس بوده‌‌اند ولی همه هدف ما مقابل این تیم کسب 3 امتیاز مهم خارج از خانه است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر