کد خبر: 40094 A

هر بازیکنی که در لیگ آسیا حضور داشته باشد، دوست دارد در تیم بزرگی مثل پرسپولیس بازی کند. تیمی که در آسیا پرطرفدارترین است و می دانم بازیکنان بزرگ تاریخ فوتبال ایران در این تیم بوده‌اند.

هافبک مقدونیه‌ای پرسپولیس، گفت: می دانم دربی خیلی مهم است و تلاش خواهم کرد امسال بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم.

به گزارش ایلنا، ولاتکو گروزدانوسکی بازیکن مقدونیه‌ای که امروز با پرسپولیس قرارداد بست، درباره میزان شناخت خود از پرسپولیس، گفت: هر بازیکنی که در لیگ آسیا حضور داشته باشد، دوست دارد در تیم بزرگی مثل پرسپولیس بازی کند. تیمی که در آسیا پرطرفدارترین است و می دانم بازیکنان بزرگ تاریخ فوتبال ایران در این تیم بوده‌اند. یک شناخت قبلی از پرسپولیس داشتم و می دانستم که به باشگاه مطرحی می آیم.

وی در اتباط با ترک لیگ فوتبال چین، توضیح داد: امسال در نیم فصل در تیم لیائونینگ بازی کردم و به واسطه سه گل و هفت پاس گلی که دادم، هم از این تیم و هم از دو تیمی که در رده‌های بالاتر جدول قرار داشتند، پیشنهاد دریافت کردم اما یکی از مشکلات من در چین فاصله 14 ساعتی آن با مقدونیه بود.

گروزدانوسکی در ارتباط با سطح لیگ چین، گفت: همین قدر بگویم بازیکنان خارجی بزرگی مانند آنلکا، دروگبا و... به لیگ چین ملحق شدند. این نشان دهنده سطح کیفی لیگ چین است. در لیگ این کشور بازیکنان مطرح و خوب خارجی بازی می کنند، من هم این فرصت را داشتم در سوپر لیگ چین بازی کنم و عملکرد خوبی داشته باشم.

ولاتکو درباره احتمال موفقیت خود در فوتبال ایران، گفت: در چین که بودم بازیکنان خارجی را می‌دیدم که انگیزه نداشتند و آن ها فقط برای درآمد به آنجا آمده بودند ولی بازیکن مطرحی و پر افتخاری مانند دروگبا وقتی گل می زد از فرط شادی پیراهن خود را برای تماشاگران تکان می‌داد، او عاشق فوتبال بود و من هم عاشق فوتبالم و این مسئله شانس مرا زیاد می کند ضمن آنکه می خواهم جایگاه خودم در تم ملی مقدونیه را پس بگیرم.

او همچنین درباره وضعیت فعلی خود نیز، گفت: تا دو ماه قبل در چین بازی می کردم. برای حدود 50 روز تمرین انفرادی داشتم و طی 10 روز اخیر برای این که روی فرم مسابقه قرار بگیرم با تیم اول لیگ مقدونیه تمرین می‌کردم و از نظر آمادگی و قرار داشتن در شرایط کار تیم، مشکلی ندارم.

این بازیکن جدید پرسپولیس درباره احتمال حضور در دربی خاطرنشان کرد: من تازه به پرسپولیس ملحق شدم و قرار است فردا اولین تمرین‌ام را با تیم داشته باشم و از این بابت مشکلی ندارم و همه چیز بستگی به تصمیم سرمربی دارد. در مورد دربی هم می دانم این بازی خیلی مهم است و تلاش خواهم کرد امسال بازی‌های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم و انتظارات مدیریت باشگاه، کادر فنی و هواداران را برآورده کنم.

دربی پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر