کد خبر: 40665 A

فوتبال جام آزادگان؛

تیم گسترش فولاد صدرنشین گروه اول مسابقات موفق شد 2 بر یك نساجی مازندران را مغلوب كند و استقلال خوزستان شكست خورد تا صدر جدول را از دست بدهد.

تیم گسترش فولاد صدرنشین گروه اول مسابقات موفق شد 2 بر یك نساجی مازندران را مغلوب كند و استقلال خوزستان شكست خورد تا صدر جدول را از دست بدهد.

به گزارش ایلنا، هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال كشور عصر امروز با برگزاری 12 دیدار در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در یکی از مهمترین دیدارهای این هفته تیم گسترش فولاد تبریز موفق شد با برتری بر نساجی مازندران صدر جدول را از چنگ استقلال خوزستان خارج کند.

در این دیدار برای تیم گسترش فولاد رسول علیزاده (14) و مهرداد بایرامی در دقیقه 25و محمد عباس زاده (91) برای نساجی گلزنی كردند تا فولاد تیم صدرنشین گروه اول مسابقات با این پیروزی مجموع امتیازات خود را به 36 برساند. با توجه به نتیجه كسب شده تیم نساجی مازندران 27 امتیازی باقی ماند.

همچنین مصاف تیم های استقلال خوزستان با شهرداری یاسوج كه رده های اول و دوم جدول رده بندی گروه دوم را در اختیار قرار دارند، به نفع تیم شهرداری یاسوج رقم خورد. در این مسابقه تیم شهرداری موفق شد با تك گل دقیقه 85 حمید صفری میزبان خود استقلال را شكست داده و امتیازات خود را به 33 برساند و به صدر جدول صعود كند. استقلال خوزستان با توجه به 31 امتیاز قبلی به رده دوم سقوط كرد.

همچنین در یکی دیگر از دیدارهای عصر امروز ابومسلم خراسان هم پس از مدتی ناکامی بار دیگر به ریل پیروزی برگشت و موفق شد نمانده اراک را با نتیجه یک بر صفر مغلوب کند تا کمی به وضعیت خود سر و سامان بدهد.

نتایج كلی مسابقات به شرح ذیل است:

گسترش فولاد 2 ـ نساجی مازندران یك

سنگ آهن بافق یك - ماشین‌سازی‌تبریز 2

اتکا گرگان یك - استقلال اهواز یك

مس سرچشمه صفر - پارسه ایرانیان صفر

شهرداری اراک صفر – ابومسلم یك

پاس صفر - ایران جوان بوشهر 2

سایپا شمال 2 - فولاد یزد یك

برق شیراز یك - شهرداری‌بندرعباس 2

راهیان كرمانشاه یك - نیروی زمینی 3

شاهین صفر - گل گهرسیرجان صفر

استقلال خوزستان صفر - شهرداری یاسوج یك

نفت‌مسجد‌سلیمان 3 - الوند همدان صفر

فوتبال جام آزادگان؛
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر