کد خبر: 42824 A

80 درصد سوت‌ها به نفع ژاپن بود؛

اگر توانستیم در این بازی‌ها موفق شویم و پیشرفت چشمگیری داشته باشیم به خاطر حضور در اردوهای تدارکاتی در سطح بالا بود.

عضو تیم ملی فوتبال ساحلی در خصوص بازی‌های قهرمانی آسیا گفت: سطح این مسابقات از 5 دوره قبل بسیار بالاتر بود و تیم‌ها در بهترین سطح فنی قرار داشتند.

به گزارش ایلنا، فرید بلوک‌باشی افزود: امسال سطح بازی‌ها از 5 دوره قبل بالاتر بود و بازیکنان و تیم‌ها از لحاظ فنی در بهترین شرایط حضور داشتند. اکثر تیم‌ها از مربیان برزیلی یا آرژانتینی استفاده کرده و بهترین بازی خود را به نمایش گذاشتند.

وی در ادامه درباره فینال مسابقات قهرمانی آسیا نیز خاطرنشان کرد: بازی سختی بود. به معنای کلمه با بازیکنان، داوری و مسئولین جنگیدیم. 80 درصد سوت‌ها به نفع ژاپن زده می‌شد و این امر کار ما را سخت‌تر کرده بود اما با همت بالای بازیکنان و نکاتی که کادر فنی به بازیکنان گوشزد می‌کرد، توانستیم موفق شویم.

این بازیکن ساحلی‌باز تاکید کرد: معتقدم حضور در اردوهای تدارکاتی با تیم‌های برزیلی و اردوهای داخلی باعث شد استرس ما برای حضور در این پیکارها کم شود و از لحاظ فنی عملکرد خوبی داشته باشیم. اگر توانستیم در این بازی‌ها موفق شویم و پیشرفت چشمگیری داشته باشیم به خاطر حضور در اردوهای تدارکاتی در سطح بالا بود.

بلوک‌باشی در ادامه درخصوص حضور در پیکارهای جام‌جهانی گفت: از همین حالا باید برای حضوری پر قدرت در پیکارهای جام جهانی تمرینات خود را آغاز کنیم. در این دوره ضعف‌هایی هم داشتیم و نیاز داریم تا در بازی‌های سطح بالا شرکت کنیم تا روحیه و اعتماد به نفس ما بالا برود و استرس ما کمتر شود. از فدراسیون می‌خواهم همچون گذشته از تیم ملی فوتبال ساحلی و اوکتاویو حمایت کرده تا ما بتوانیم برای ایران افتخار آفرین باشیم.

تیم ملی فوتبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر