کد خبر: 42950 A

بازی با پیکان 6 امتیازی است؛

دل ما از داوری‌ها کباب شده است/در حق ما اجحاف شده است/برخی دوستان منتظر بودند نتیجه نگیرم.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به عدم نتیجه‌گیری این تیم در دو - سه هفته اخیر گفت: متاسفانه این عدم نتیجه گیری باعث شده دشمن شادکن شوم و برخی دوستان که منتظر بودند من نتیجه نگیرم به هدف خود رسیده اند.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: متاسفانه دچار بد شانسی شدیم و در چند هفته اخیر توپ های ما وارد دروازه حریف نمی‌شود. برای ادامه راه فرصت چندانی برای استراحت نداریم و فردا یک بازی عقب افتاده مقابل پیکان انجام خواهیم داد و پس از آن در هفته بعد مسابقات لیگ را برگزار می کنیم.

وی با اشاره به دیدار فردای این تیم مقابل پیکان گفت: مسابقه سختی را پیش رو داریم چراکه این تیم هم به امتیاز مسابقه نیاز دارد، اما با این حال ما باید یک نبرد تمام عیار را انجام دهیم و حتما 3 امتیاز این بازی را مال خود کنیم، گرچه بازی سختی داریم و در اصطلاح از همان مسابقاتی است که 6 امتیازی محسوب می‌شود. باید تمام تلاش خود را انجام دهیم.

سرمربی تیم داماش با اشاره به غیبت بازیکن این تیم در دیدار مقابل پیکان گفت: متاسفانه طبق معمول برای دیدار مقابل پیکان چند بازیکن خود را نداریم ابوذر، مهدوی و رودباریان که در بازی گذشته به ناحق اخراج شد در این بازی غایب خواهند بود واقعا دل ما از داوری‌ها کباب شده است. همانطور که امیر عابدینی در خصوص داوری مطالبی را به واقعیت بیان کرده باید بگویم نحوه قضاوت‌ها به نوعی بوده که در حق ما اجحاف شده است. مسابقه برابر مس و ملوان از جمله بازی‌هایی بود که داوری بلاهایی را سر ما آورد که ما به شدت از آن لطمه دیدیم.

درخشان اضافه کرد: اشتباهات داوری برای ما یک معضل شده باور کنید اگر اشتباهات داوری در مورد تیم ما اتفاق نمی‌افتاد الان جزو تیم‌های چهارم پنجم جدول بودیم. وقتی 5 بازی گذشته را نگاه می‌کنم بالغ بر 20 موقعیت گل را خراب کردیم. مقابل تیم‌هایی پیروز شدیم که صدر جدولی هستند و الان هم جزو تیم‌های نهایی جام حذفی هستیم اما متاسفانه یکسری اتفاقات رخ می‌دهد که دیگر دست من نیست. بدشانسی و اشتباهات داوری از جمله آنها هستند.

وی افزود: در این بین یکسری افراد هستند که می خواهند از هر موقعیتی سوءاستفاده کنند و الان که تیم نتیجه نمی گیرد به دنبال یک سری اهداف خود قدم بر می دارند. با این حال 11 بازی تا پایان لیگ باقی مانده که در این 11 بازی ممکن است بسیاری از اتفاقات رخ دهد.

درخشان درخصوص استعفای امیر عابدینی از مدیرعاملی باشگاه داماش گفت: من تا آنجا که اطلاع دارم گویا این استعفا از سوی هیات مدیره پذیرفته نشده است اما در مورد وضعیت خودم بگویم هر آنچه که مدیرعامل و اعضای هیات مدیره تصمیم بگیرد من تابع هستم. متاسفانه در چند بازی گذشته به دلیل بدشانسی و برخی اتفاق ها نتوانستیم نتیجه بگیریم و این مساله می تواند برای مدیرعامل و اعضای هیات مدیره آزرده خاطر باشد.

وی ادامه داد: تا زمانی که باشم با تمام وجود کار خواهم کرد اما بعضی ها تحمل ندارند یا این که به توانایی های بنده اعتقادی ندارند بر روی همین اساس شاید بخواهند تصمیمات دیگری بگیرند اما من در گذشته بسیاری از تیم ها مانند شهرداری در شرایط بحرانی تحویل گرفته و به وضعیتشان سر و سامان دادم. الان هم هر کاری از دستم بر بیاید انجام می دهم تا در 11 مسابقه آینده نتایج خوبی بگریم.

داماش گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر