کد خبر: 43004 A

درخواست رویانیان از لاریجانی؛

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه، خواستار جلوگیری از جدایی نام پرسپولیس از باشگاه پرسپولیس شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه، خواستار جلوگیری از جدایی نام پرسپولیس از باشگاه پرسپولیس شد.

به گزارش ایلنا، در پی اقداماتی که طی روزهای اخیر بار دیگر از سوی برخی افراد برای در اختیار گرفتن نام پرسپولیس صورت گرفته است، محمد رویانیان نامه‌ای را برای ریاست محترم قوه قضاییه ارسال کرد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در این ارتباط به گفت: با توجه به حکم صادره در سال گذشته، باشگاه پرسپولیس موفق شد نام پرسپولیس که نیم قرن پیشینه دارد و متعلق به میلیون‌ها هوادار است را با حکم یک قاضی شجاع و عدالت محور به دامان مردم برگرداند اما اخیرا همان عده که سال‌ها از این نام سوء استفاده کرده بودند، در حال تلاش مجدد هستند تا به خیال خود با نفوذ به دستگاه قضایی و ارائه مدارکی که قبل از این رد شده بود، نام پرسپولیس را از باشگاه پرسپولیس جدا کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: ما به عدالت ریاست قوه قضاییه ایمان داریم چرا که ایشان در کنار سوابق درخشانی که دارند، برگزیده مقام معظم رهبری هستند و از این رو طی نامه‌ای از محضر ایشان درخواست کردیم نگذارند حق بیش از 30 میلیون هوادار پرسپولیس پایمال شود و نام قدیمی و پرطرفدار پرسپولیس که سرمایه گرانقدری برای همه ایران است خارج از ضابطه به عده‌ای واگذار شود.

رویانیان خاطرنشان کرد: همچنین به دوستانی که به دنبال گرفتن نام پرسپولیس هستند، توصیه می‌کنیم به جای چنین اقداماتی، به دامن باشگاه و هواداران برگردند تا براساس ضوابط و قوانین و با نظارت هواداران، پیشکسوتان و وزارت ورزش و جوانان در پرسپولیس آینده نقشی برای آنها در نظر گرفته شود.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خطاب به هواداران تصریح کرد: ما تاکید می‌کنیم نام پرسپولیس از هواداران و باشگاه جدایی ناپذیر است. ایمان داریم دستگاه قضایی نیز در دفاع از حق30 میلیون هوادار پرسپولیس کوشا خواهد بود و این افراد نمی‌توانند نام پرسپولیس را از باشگاه و هواداران جدا کنند.

پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر