کد خبر: 43112 A

9 میلیارد برای تیم هزینه شده!

مالک باشگاه ابومسلم آخرین جزئیات مربوط به مالکیت را شرح داده و می‎گوید منتظر تصمیم وفایی برای مشارکت در تعیین میزان و پرداخت بدهی‎ها است.

چند وقتی است که در مورد مالکیت تیم ابومسلم سکوت و آرامش حکم‌فرماست و خبری در این خصوص به بیرون درز نمی‎کند و طرفین ماجرا، بدون تحرک خاصی نشسته‎اند تا ببیند شرایط چه می‎شود.

به گزارش ایلنا، 15 روز پیش آخرین جلسه طرفین ماجرا در تهران برگزار شد و عباسی و وفایی پای میز مذاکره نشستند، ولی هنوز هیچ اتفاق جدیدی در این خصوص رخ نداده است.

محمدرضا عباسی مالک باشگاه ابومسلم آخرین جزئیات مربوط به مالکیت را شرح داده و می‎گوید منتظر تصمیم وفایی برای مشارکت در تعیین میزان و پرداخت بدهی‎ها است.

درخصوص جلسه 15 روز پیش تهران توضیح بدهید؟

این جلسه با حضور من، ناصری پور، وفایی و صلاحی، استاندار سابق خراسان رضوی برگزار شد و من از آن‌ها خواستم که مشخص کنند تیم را می‎خواهند یا خیر که گفتند آن را می‌خواهند، اما باز هم بحث بدهی‎ها مطرح شد.

نتیجه جلسه چه بود؟

بدهکاری ابومسلم مشکلی بزرگ است و تا کسی پیگیری نکند، میزان آنها مشخص نخواهد شد. من پیشنهاد کردم که حاضریم وکیل مشترک بگیریم تا بدهی‎ها را پیگیری کند.

برای حل مشکل بدهی‌‏ها چه تصمیمی گرفته شد؟

قرار بود ناصری‌پور مساله را پیگیری کند و خبر بدهند، اما 15 روز گذشته و خبر نداده‎اند. من هم منتظرم اما وقت دارد می‎گذرد و این کلاف سردرگم همچنان باقی است، البته معتقدم اصلا بحث مالکیت کلاف سردرگم نیست و گره‎ای هم در کار نیست و تنها یک حرکت می‎خواهد و باید برویم دنبال کار و بخواهیم بحث را پیگیری کنیم.

این بحث کشدار شده و باز هم به تیم ضربه می‌زند.

من دیگر چیزی به عقلم نمی‌‏رسد، خودم رفتم تهران و نشستم با دوستان صحبت کردم. ما حاضریم هر کمکی که از دست‌ ما بر می‌آید انجام دهیم و مشارکت کنیم تا بدهی‎ها مشخص شود و حتی در پرداخت‌ بدهی‌ها مشارکت کنیم تا مشکل حل شود. اما اینکه ما بخواهیم هزینه‏‌های آنها را بدهیم نادرست است. افراد دیگری هم حاضرند بیایند ابومسلم را بگیرند، اما تا می‎شنوند برای تیم دسته اولی 9 میلیارد خرج شده و می‎گویند باید هزینه‎‎ها را بدهید، فرار می‎کنند.

شما هم حاضر نیستید هزینه‌های وفایی را بدهید؟

هزینه کردن برای یک تیم کاری عادی است، اگر قرار باشد هر کسی بیاید برای یک تیم هزینه کند و موقع رفتن بگوید هزینه‎هایم را بدهید، همه دنبال تیمداری می‎‎آیند، هر کسی که به فوتبال می‌‏آید یا پول عشقش را می‎دهد یا برای شهرت هزینه می‎کند و می‎رود.

خداداد عزیزی حشمت مهاجرانی باشگاه ابومسلم محمدرضا عباسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر