کد خبر: 43189 A

نیم فصل دوم امتیاز گرفتن سخت است؛

باید حواس‌ خود را جمع کنیم، کوچک‌ترین اشتباهی کار را چنان سخت خواهد کرد که شاید دیگر جبران کردنش ممکن نباشد.

تیم فوتبال سیاه‌جامگان هفته گذشته مقابل استقلال ساری با نتیجه یک بر یک متوقف شد تا بار دیگر فاصله 3 تیم تعقیب کننده‎اش با صدر جدول کم شود و با تفاضل گل نسبت به تیم مس سونگون در رده اول باقی بماند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا مهاجری تاکید می‌کند که تیمش بازی‎های سختی را در پیش رو دارد و با کوچکترین لغزشی لیگ دسته اول را از دست خواهد داد. گفت‌وگوی ما را با سرمربی سیاه‌جامگان در ادامه بخوانید.

مقابل استقلال ساری تن به تساوی دادید و فاصله شما با رقبا کم شد.

ما بازی بدی انجام ندادیم، اما واقعا در زمین ساری، بازی کردن معنایی نداشت، دو هفته قبل از این بازی از باشگاه خواستم تلاش کند بازی در زمین شهدای ساری برگزار شود تا سلامت بازیکنان به خطر نیفتد و هم اینکه نتیجه فوتبالی تعیین شود، نه به واسطه قضا و قدر و اتفاقات، اما نشد.

با این تساوی به نظر می‎رسد شرایط‌ شما سخت‎تر شد؟

درست است، پیش از این هم گفته بودم در نیم فصل دوم امتیاز گرفتن سخت است و باید حواس‌ خود را جمع کنیم، کوچک‌ترین اشتباهی کار را چنان سخت خواهد کرد که شاید دیگر جبران کردنش ممکن نباشد.

فکر می‎کنید بتوانید تا انتهای فصل در بالای جدول بمانید؟

بازی‎ها سخت است و باید سخت تلاش کرده و تمرکز و دقت داشته باشیم. ما یک مجموعه‎ هستیم و باید دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم صعود کنیم. رقبا پشت سر ما می‎آیند، آنها هم هزینه کرده‎اند و برای صعود تلاش می‎کنند.

وضعیت داوری‎های لیگ چگونه بوده؟

داوری در بازی قبلی خوب بود، اما نیمه دوم ورق برگشت. داور جوان بازی نیمه دوم تحت تاثیر جو قرار گرفت و سوت‎هایش باعث عصبی شدن بازیکنان‌ ما شد. ما باید بیشتر حواس‌ خود را جمع کنیم و از چمنیان رئیس هیات فوتبال هم خواسته‎ام کمک کند از این ناحیه در انتهای فصل ضربه نخوریم.

تیم فوتبال سیاه‌جامگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر