کد خبر: 43235 A

دایی به دنبال سهمیه آسیاست؛

تیم ملی متعلق به کسی نیست که بخواهد خود را مالک آن بداند. همه چیز باید در چارچوب منافع ملی باشد و در نظر گرفتن منافع شخصی افراد، فقط ما را از رسیدن به منافع‌مان دور خواهد کرد.

مربی دروازه‌بانان تیم راه‌آهن تاکید کرد که کی‌روش برای بالا بردن شانس صعود تیم ملی به جام جهانی باید از رحمتی در ترکیب تیمش استفاده کند.

بهزاد غلامپور در گفت و گو با ایلنا در رابطه با آخرین شرایط تیم فوتبال راه‌آهن در لیگ برتر اظهارکرد: متاسفانه ما نیم فصل دوم را خوب شروع نکردیم و امتیازات زیادی از دست دادیم اما با پیروزی مقابل آلومینیوم شرایط به نفع ما تغییر کرد و فکر می‌کنم شرایط در آینده برای ما بهتر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه راه‌اهن همچنان به دنبال سهمیه آسیاست، افزود: ما در بازی با فولاد در شرایطی که حق مان شکست نبود باختیم و در بازی با سایپا در روزی که می توانستیم به سه امتیاز برسیم یک امتیاز بیشتر نصیب مان نشد. به نظرم اکنون اوضاع برای راه‌آهن بهتر شده و در آینده بهتر از این هم خواهد شد.

مربی دروازه‌بانان تیم فوبال راه‌اهن در رابطه با حضور وحید طالب‌لو در تمرینات این تیم هم گفت: طالب‌لو از دوستان من است و او فقط به خاطر آماده ماندن شرایط بدنش در تمرینات ما حاضر می‌شود. طالب‌لو دروازه‌بان بسیار خوبی است که تا پایان فصل با ما تمرین خواهد کرد تا ببینیم در پایان لیگ برتر چه اتفاقی خواهد افتاد.

غلام‌پور در ادامه به بحث دروازه‌بانی تیم ملی اشاره کرد و گفت: در هر شرایطی سرمربی تیم ملی تصمیم‌گرفته که رحمتی در تیم ملی نباشد و به نظرم این کی‌روش است که باید در این خصوص به وضوح توضیح دهد. خوشبختانه دروازه‌بانانی که اکنون به تیم ملی دعوت شده‌اند از خوب‌های ما هستند ولی فکر می‌کنم موضوع رحمتی و کی‌روش به صورت کدخدا منشی باید حل و فصل شود.

وی ادامه داد: به نظرم در این شرایط حساس که تیم ملی هر لحظه ممکن است از رسیدن به جام جهانی باز بماند بهتر است شرایط بازگشت رحمتی که بیش از 70 تا 80 بازی ملی دارد فراهم شود. مطمئنا اکنون وقت تسویه حساب و مدنظر قراردادن خورده حساب‌ها نیست. اکنون مهمتر از همه چیز صعود تیم ملی به جام جهانی است و برای بالابردن این شانس کی‌روش باید از رحمتی استفاده کند.

مربی سابق تیم ملی تصریح کرد: تیم ملی متعلق به کسی نیست که بخواهد خود را مالک آن بداند. همه چیز باید در چارچوب منافع ملی باشد و در نظر گرفتن منافع شخصی افراد، فقط ما را از رسیدن به منافع‌مان دور خواهد کرد.

غلامپور با اشاره به حضور دنیل داوری در تیم ملی هم گفت: من شناختی از او ندارم ولی شنیده‌ام که او قرار نیست برای مقدماتی جام ملت‌ها به تیم ملی اضافه شود. این که او می‌تواند به تیم ملی ما کمک کند را نمی‌دانم ولی همه ما می‌دانیم بازی در سطح ملی و باشگاهی بسیار متفاوت از هم است و هماهنگ شدن با شرایط فوتبال در یک کشور آن هم در سطح ملی بسیار سخت است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا داوری می‌تواند به تیم ملی ما کمک کند، گفت: به لحاظ انگیزه که فکر می‌کنم انگیزه زیادی داشته باشد ولی الن زمان خوبی برای دعوت از او برای حضور در تیم ملی ایران نبود. او می‌توانست در یک شرایط بهتر دعوت شده و در یک رقابت سالم با رحمتی شانس خود برای ملی‌پوش شدن را امتحان کند.

دستیار علی دایی در راه‌اهن در پاسخ به این سوال که آیا دلیل کناره‌گیری رحمتی از تیم ملی را حضور داوری می‌دانید اظهار کرد: بعید می‌دانم اینچنین باشد. من این موضوع را یک شایعه می‌دانم.

تیم ملی کی‌روش رحمتی غلامپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر