کد خبر: 45833 A

قبل از بازی با مورینیو صحبت کردم؛

شیاطین سرخ با گل‌های گیگز و فن‌پرسی، اورتون را 2 بر صفر شکست داد و فاصله امیتازش با رقیب همشهری در صدر جدول به 12 امتیاز رسید.

سرمربی منچستریونایتد، تایید کرد که بعد از شکست منچسترسیتی مقابل ساوتهمپتون، برنامه تیمش برای دیدار مقابل اورتون را تغییر داده است.

به گزارش ایلنا، سر الکس فرگوسن در گفت‌وگو با اسکای اسپورتس گفت: من بعد از دیدن نتیجه بازی منچسترسیتی، ترکیب تیم را تغییر دادم. فکر کردم این دیدار می‌تواند برای ما مهمتر باشد زیرا می‌توانستیم با پیروزی در آن اختلاف خوبی ایجاد کنیم و با استفاده از آن در دیدارهای آینده، تغییرات دیگری داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: می‌دانستیم اگر در این دیدار نتیجه بگیریم، در موقعیت خیلی خوبی قرار خواهیم گرفت. البته ما همیشه برای پیروزی به میدان می‌رویم، فارغ از اینکه در دیدارهای منچسترسیتی چه رخ خواهد داد. من همیشه گفته‌ام اگر روی دیدارهای خودمان تمرکز کنیم، همه چیز اوکی خواهد بود.

فرگوسن همچنین با اشاره به رکوردی که رایان گیگز از خود بر جای گذاشت، متذکر شد: او یک اسطوره زنده است. او یک انسان فوق‌العاده است. با اینکه 39 سال دارد اما در سراسر بازی در حال دویدن بود و انرژی خوبی را به نمایش گذاشت. دیدن بازی او فوق‌العاده است.

این سرمربی اسکاتلندی همچنین با اشاره به دیدار چهارشنبه شب منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید تاکید کرد: من قبل از بازی با مورینیو صحبت کردم. او این هفته نتیجه فوق‌العاده‌ای گرفت. بازی چهارشنبه، بازی خاصی خواهد بود. امیدوارم بتوانیم همان طور که می‌خواهیم نتیجه بگیریم.

شیاطین سرخ با گل‌های گیگز و فن‌پرسی، اورتون را 2 بر صفر شکست داد و فاصله امیتازش با رقیب همشهری در صدر جدول به 12 امتیاز رسید.

سر الکس فرگوسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر