کد خبر: 45914 A

پای پرویز سوبله چوبله به بندر باز شد؛

آلومینیوم هرمزگان از تیم‌های پایین جدولی است که به نظر می‌رسد دامنه تغییر در نیمکت‌های لیگ به این تیم نیز سرایت خواهد کرد.

شکست خانگی مقابل پیکان در بندر، قرار گرفتن در جایگاه چهاردم جدول و همچنین سقوط احتمالی 4 تیم لیگ برتری در پایان فصل اخیر لیگ برتر شاید بهانه‌ای برای تغییر و تحول در آلومینیوم هرمزگان باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آلومینیوم هرمزگان از تیم‌های پایین جدولی است که به نظر می رسد دامنه تغییر در نیمکت‌های لیگ به این تیم نیز سرایت خواهد کرد.

اکبر میثاقیان که عامل اصلی صعود تیم آلومینیوم به لیگ برتر بود حالا در آستانه اخراج از این تیم قرار گرفته و کارنامه این مربی کهنه‌کار در آلومینیوم به احتمال زیاد تا پایان امشب بسته می‌شود.

آیا جباری‌زاده مدیرعامل باشگاه دست به این ریسک بزرگ خواهد زد و سرمربی کنونی خود را که ید طولایی در نگه‌داشتن تیم‌ها از خطر صعود و همچنین بالا آوردن تیم‌ها از لیگ‌های پایین دارد، کنار بگذارد.

از سویی دیگر شنیده شده پرویز مظلومی گزینه اصلی آلومینیومی‌ها برای نشستن بر نیمکت این تیم است، هر چند شخصیت آرام مظلومی مانند مربیانی نیست که بتواند شوکی بزرگ را به تیم وارد کند ولی در شرایط کنونی و با توجه وضعیت آلومینیوم در جدول لیگ برتر، مدیران این تیم دست بر روی اسم این مربی با تجربه گذاشته‌اند تا بتواند این تیم را از شرایط کنونی خارج کند.

صدای تغییر در آلومینیوم در حالی به گوش می‌رسد که اکبر میثاقیان در گفت‌وگویی کوتاه با ایلنا هر گونه تغیر را رد می‌کند و اعلام می‌کند چیزی در مورد تغییر و تحولات در نیمکت آلومینیوم نشنیده است.

از سوی دیگر طالبی مدیر روابط عمومی این باشگاه نیز تصمیم‌گیری در مورد تغییر احتمالی در کادر فنی این تیم را منوط به جلسه امشب در باشگاه می‌داند. طالبی تاکید دارد که ممکن است میثاقیان در جلسه امشب بار دیگر رأی اعتماد بگیرد و تا پایان لیگ برتر بر روی نیمکت آلومینیوم بنشیند ولی چیزی که محرز است اینکه امشب تکلیف نیمکت این تیم مشخص خواهد شد.

آیا میثاقیان طعم نهمین برکناری مربیان از تیم‌های لیگ برتری را خواهد چشید و دهمین مربی برکنار شده لیگ برتری خواهد بود؟!

آلومینیوم هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر