کد خبر: 49002 A

چمنیان: آمده‌ایم خدمت كنیم؛

قرار است مجموعه تختی به عنوان یك پروژه شهری دیده شود كه با تحقق این مهم شرایط متفاوتی را از این ورزشگاه خواهیم دید.

در بازدید مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی از هیات فوتبال استان بر نگاهی ویژه به این ورزش با توجه به اقبال عمومی مردم تاکید شد.

به گزارش ایلنا، هاشمی جواهری در ادامه بازدید و سركشی از هیات‌های ورزشی استان خراسان رضوی عصر دیروز با حضور در هیات فوتبال این استان ضمن خوب توصیف كردن عملكرد تیم فوتبال سیاه‌جامگان و فوتسال فرش‌آرا در رقابت‌های امسال و كم حاشیه دانستن حضور این فصل تیم فوتبال ابومسلم در لیگ دسته یك كشور افزود: ایجاد رشته دانشگاهی مربیگری پایه فوتبال و همچنین بینش و دیدگاه متفاوت مدیریت جدید فوتبال استان اتفاقات خوبی است كه در این ورزش افتاده است.

وی با بیان اینكه ما در قبال تك تك مردم و هوادارانی كه به فوتبال عشق می‌ورزند وظیفه داریم به فوتبال كمك كنیم، عنوان كرد: انصافا هیات فوتبال استان از ابتدای فعالیت مسوولین جدیدش در همه زمینه‌ها روند رو به جلویی را دنبال كرده كه این حاصل تلاش مجموعه‌ای از افراد فرهنگی بوده كه با احساس دین و وظیفه و با عشق پا به این عرصه گذاشته‌اند.

هاشمی‌جواهری با تاكید بر همكاری و درك متقابل تمامی اهالی ورزش در شرایط دشوار مالی كنونی كشور افزود: با گذر از این برهه زمانی و بهتر شدن شرایط، كمك به هیات فوتبال در اولویت خواهد بود و در اولین فرصت به خاطر مطالبه و اقبالی كه مردم نسبت به فوتبال دارند تمام تلاش خود را در این امر خواهیم كرد.

وی با اشاره به نصب چمن مصنوعی استادیوم تختی مشهد عنوان كرد: این اتفاق زمینه و بستر خوبی آماده كرده و با مساعدت‌ها و جدیت شهرداری مشهد قرار است مجموعه تختی به عنوان یك پروژه شهری دیده شود كه با تحقق این مهم شرایط متفاوتی را از این ورزشگاه خواهیم دید.

مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اشاره به مدیریت و درایتی كه تاكنون در خصوص وضعیت مالكیت باشگاه ابومسلم انجام شده است ابراز امیدواری كرد: با پیگیری‌هایی كه در این خصوص می‌شود مسایل مالكیتی این باشگاه نیز حل شود.

عباس چمنیان رییس هیات فوتبال خراسان رضوی با بیان اینكه اینگونه حضورها و بازدیدها را به فال نیك می‌گیریم، عنوان كرد: ضمن اینكه در گذشته زحمات زیادی در هیات فوتبال كشیده شده بود اما با توجه به نارضایتی‌هایی كه از وضعیت فوتبال استان وجود داشت نیاز به یك اتفاق احساس می شد. در این مدت با بهره‌گیری از افراد تحصیلكرده و تلاشگران فرهنگی علاقه‌مند به فوتبال كه به دلایلی سال‌ها پا در هیات نگذاشته بودند در سیستمی جدید سعی در حل معضلات فرهنگی فوتبال داشته‌ایم.

چمنیان با اشاره به ایجاد ساختمان جدید هیات به عنوان بخشی از هویت فوتبال استان گفت: پرداخت بدهی‌های سال‌های گذشته و تنگناهای مالی فعلی مانع از حرکت رو به جلوی هیات نشده اما با بر طرف شدن این معضل سرعت این حرکت رو به جلو افزایش خواهد یافت. تغییرات مثبت به وجود آمده در هیات، حاصل در میان گذاشتن اعتبار تك تك حدود 40 نفر تلاشگری است كه با دل و جان بدون دریافت تعهداتی كه در قبالشان داشتیم باعث ایجاد وضعیت خوب كنونی شده‌اند.

وی با اشاره به در اختیار نداشتن سالن برای انجام فعالیت‌های كمیته فوتسال هیات فوتبال استان و سختی‌های تامین سالن تمرین برای تیم فوتسال لیگ برتری بانوان استان عنوان كرد: باید باور كنیم اگر چرخ رشته فوتبال بچرخد، چرخ اصلی ورزش استان چرخیده است.

رییس هیات فوتبال خراسان رضوی با اشاره به درگیر بودن حدود 78 نفر در اجرا و برگزاری یك مسابقه فوتبال لیگی و عدم پرداخت هزینه‌های برگزاری مسابقات توسط تیم ابومسلم عنوان كرد: قطعا برگزار كنندگان مسابقه زن و بچه دارند و باید حق‌الزحمه این عوامل پرداخت شود.

چمنیان با بیان اینكه آمده‌ایم خدمت كنیم اما نباید این عمل در قبال فنا شدن ما باشد، افزود: برای هرچه موثرتر بودن تلاش‌های مجموعه هیات فوتبال زیرساخت‌هایی لازم است كه حمایت همه جانبه اداره كل ورزش و جوانان استان را می‌طلبد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر