کد خبر: 49027 A

منتقمی مطرح کرد؛

یکی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه اقدامات انجام شده از سوی مدیر عامل باشگاه درباره واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس از طریق سازمان خصوصی‌سازی و فرابورس بود.

نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از ساعت 17 لغایت 19:30 در محل باشگاه و به ریاست فدا حسین مالکی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه فداحسین مالکی، محمد رویانیان، علی پروین و محمد حسین‌نژاد فلاح حضور داشتند. ضمن اینکه بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه و محمود سالارکیا معاونت حقوقی باشگاه نیز از جمله حاضران در این جلسه بودند.

منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس درباره موضوعات این جلسه گفت: مدیر عامل باشگاه گزارش‌هایی از فعالیت‌های انجام شده طی یک ماه اخیر و همچنین گزارش کلی از اقدامات باشگاه در سال اخیر را بیان کرد که با تقدیر و تشکر ریاست هیات مدیره و سایر اعضا همراه بود و مقرر شد گزارشی از فعالیت‌های مدیریت باشگاه تهیه شده و به شکلی مطلوب برای هواداران و رسانه‌ها ارائه شود.

اعضای هیات مدیره از توسعه فعالیت‌های باشگاه که با تشکیل تیم‌های متعدد ورزشی، احداث آکادمی و کسب مجوز مربوطه از فدراسیون فوتبال، افتتاح دانشگاه علمی کاربردی در 3 رشته و توسعه آن در چندین رشته در ترم آینده، افتتاح و آغاز بکار نمایندگی‌های باشگاه پرسپولیس در سراسر کشور و همچنین چند کشور خارجی، اهمیت به تیم‌های پایه و زیر ساخت فوتبال باشگاه و درآمدزایی‌های انجام شده تقدیر کرده و به واسطه کسب نتایج مطلوب در 11 بازی اخیر پرسپولیس با سرمربیگری یحیی گل‌محمدی از سرمربی تیم قدردانی کرده و ابراز امیدواری کردند که اعضای کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس بتوانند با ادامه این روند و کسب مقام قهرمانی در جام حذفی و به دست آوردن سهمیه آسیایی در لیگ برتر، هواداران میلیونی پرسپولیس را خشنود کنند.

در همین راستا طی تماس تلفنی با گل محمدی مراتب تقدیر و تشکر اعضای هیات مدیره از کادر فنی و بازیکنان به سرمربی تیم ابلاغ شد و گل‌محمدی نیز ضمن قدردانی از حمایت مدیر عامل و اعضای هیات مدیره تاکید کرد که ادامه موفقیت‌ها در سایه حمایت مدیران باشگاه و هواداران دور از دسترس نخواهد بود.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: یکی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه اقدامات انجام شده از سوی مدیر عامل باشگاه درباره واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس از طریق سازمان خصوصی‌سازی و فرابورس بود. در همین راستا مقرر شد بنده و سالارکیا معاون حقوقی باشگاه در نشستی ویژه با شمس معاونت سازمان خصوصی‌سازی این موضوع را پیگیری کرده و گزارشات لازم به مدیر عامل و هیات مدیره اعلام گردد. در این باره اعضای هیات مدیره از تلاش‌های مستمر مدیر عامل و معاونین باشگاه درباره فراهم کردن و مقدمات واگذاری سهام پرسپولیس به بخش خصوصی قدردانی کرده و بر لزوم پیگیری این موضوع تا نهایی و عملیاتی شدن آن تاکید کردند.

منتقمی در پایان گفت: موارد بسیار زیادی در این نشست دو ساعت و نیمه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضای هیات مدیره درباره آن به تبادل نظر پرداختند.

 

باشگاه پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر