کد خبر: 49310 A

برخی فرصت‌ها را از دست داده‌ایم؛

ما باید بدانیم برای 30 میلیون نفر کار می‌کنیم و عمیقا باید درک کنیم 30 میلیون هوادار، عملکرد ما را زیر ذره بین داشته و تصمیمات ما با روح و روان، احساسات و علائق آنها ارتباط مستقیم دارد.

نشست 3 ساعته مدیر عامل و قائم مقام با معاونین و مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار و مقرر شد بودجه و برنامه‌های سال 92 در جلسه آتی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و پس از تائید نهایی به مدیر عامل ارائه گردد.

به گزارش ایلنا، نشست ویژه معاونین و مدیران باشگاه پرسپولیس ساعت 9 صبح امروز به ریاست بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه آغاز شد و درباره مواردی که از پیش تعیین شده بود، بحث و بررسی‌های لازم صورت گرفت.

در ابتدای جلسه، منتقمی درباره وضعیت کنونی باشگاه و برنامه‌های مد نظر مدیر عامل و هیات مدیره مباحثی را مطرح کرد و پس از آن معاونین و مدیران باشگاه نظرات خود درباره موضوعات مورد بحث در جلسه را عنوان کردند و تصمیماتی در خصوص وضعیت فعالیت‌های آکادمی پرسپولیس، دانشگاه علمی و کاربردی، نمایندگی مدارس فوتبال پرسپولیس در سراسر کشور، تجلیل از بزرگان دهه پنجاه پرسپولیس، روزنامه پرسپولیس و همچنین کارت‌های هواداری اتخاذ شد.

محمد رویانیان هم ساعت 10:30 در این نشست حضور یافت و قائم مقام باشگاه گزارشی از تصمیمات اتخاذ شده را به رویانیان ارائه کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی مطلع شدم منتقمی برای حل و فصل برخی موضوعات چنین نشستی را برگزار می‌کند برایش دعا کردم و همین جا می‌خواهم با قدرت و اختیار تام امورات باشگاه را پیگیری کرده و موضوعات مهم و کلیدی را به سرانجام نهایی برسانند تا اقدامات مهمی مثل نمایندگی‌ها و مدارس فوتبال در سراسر کشور، آکادمی فوتبال، کارت هواداری و دانشگاه در پیچ و خم‌های اداری و تشکیلاتی گرفتار نشوند.

رویانیان خطاب به معاونین و مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: در این یکسال و نیمی که در باشگاه پرسپولیس فعالیت می‌کنیم اقدامات بسیار بزرگ و ماندگاری انجام شده که در تاریخ 50 ساله باشگاه سابقه نداشته اما معتقدم ما برخی فرصت‌ها را هم از دست داده‌ایم. باید با همت عالی و توانی مضاعف به فعالیت‌ها ادامه داد و ضمن توسعه آن کاری کرد که برنامه‌های مورد نظر باشگاه در سال 92 به بار نشسته و ثمره آن دیده شود.

رویانیان تاکید کرد: همه باید این نکته را با تمام وجود درک کنیم که پرسپولیس 30 میلیون هوادار دارد و باشگاه بزرگ و عظیمی است که کار کردن در آن یک نعمت بزرگ است. ما باید بدانیم برای 30 میلیون نفر کار می‌کنیم و عمیقا باید درک کنیم 30 میلیون هوادار، عملکرد ما را زیر ذره بین داشته و تصمیمات ما با روح و روان، احساسات و علائق آنها ارتباط مستقیم دارد.

در ادامه نشست، برخی معاونین و مدیران باشگاه پرسپولیس نظرات خود را با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در میان گذاشتند که در نهایت مقرر شد در نشست بعدی برنامه و بودجه مالی باشگاه در جلسه معاونین و مدیران مطرح شود و پس از تائید قائم مقام باشگاه به مدیر عامل ارائه گردد.

اسماعیلی معاونت فرهنگی و اجتماعی، سعید شیرینی معاونت اجرایی، امید پورحسن معاونت ورزشی، محمود سالارکیا معاونت حقوقی، علی اکبر عاشوری مدیر امور مالی، حمید استیلی رئیس شورای آکادمی و مدیر عامل شرکت پیشکسوتان، حسین فریدونی ریاست کانون هواداران، عبدا... تفرشی مدیر عامل شرکت صدرا سیستم پاسارگاد(اسپانسر باشگاه)، امیر جیرودی ریاست دفتر مدیر عامل، کیوان جامه‌بزرگ مدیر کمیته انفورماتیک، داریوش سودی رئیس دانشگاه علمی و کاربردی پرسپولیس، امیر مشیری سرپرست روابط بین‌الملل، نویدی کاشانی سردبیر روزنامه پرسپولیس و حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس حاضرین در این جلسه بودند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر