کد خبر: 49326 A

دوستی مهر خبرداد:

در نظر داریم با تیم‌های بزرگسال لیگ برتری بازی کنیم و در این میان دوست داریم با نفت تهران، استقلال تهران و راه‌آهن و پیکان هم بازی‌های دوستانه‌ای انجام بدهیم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان از برگزاری دیدار دوستانه تیم‌های ملی زیر17‌سال ایران و بزرگسالان پرسپولیس خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی دوستی‌مهر که برای استعدادیابی در آمل به سر می‌برد در این‌باره گفت: طبق برنامه‌ریزی که انجام شده من به همراه مهدی غفاری دیگر مربی تیم ملی نوجوانان برای استعدادیابی به شمال کشور آمده‌ایم و در استان مازندران به استعدادیابی می‌پردازیم و امروز در آمل خواهیم بود. اردوی ما از چهارم اسفند آغاز می‌شود و در نظر داریم در این اردو دو بازی دوستانه با دو تیم لیگ برتری انجام دهیم.

دوستی‌مهر ادامه داد: خوشبختانه با هماهنگی‌هایی که شده بازی تیم ملی نوجوانان با باشگاه پرسپولیس نهایی شده و روز شنبه در ورزشگاه درفشی‌فر این بازی انجام می‌شود. البته ساعت شروع این دیدار از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می‌شود.

وی گفت: در نظر داریم با تیم‌های بزرگسال لیگ برتری بازی کنیم و در این میان دوست داریم با نفت تهران، استقلال تهران و راه‌آهن و پیکان هم بازی‌های دوستانه‌ای انجام بدهیم. بازی با تیم‌های بزرگسال لیگ برتری، محک بسیار خوبی برای ماست و یک بازی پرفشار با یک حریفان لیگ برتری به نفع تیم ملی نوجوانان خواهد بود و بازیکنان را آبدیده خواهد کرد. امیدوارم دیگر باشگاه‌های لیگ برتری هم در این زمینه با ما همکاری کنند و در فرصت‌هایی که دارند به ما وقت بدهند تا تیم ملی نوجوانان برای جام جهانی نوجوانان زیر17 سال بیش از پیش آماده شود.

وی در پایان گفت: اواسط اسفند در یک یا دو بازی دوستانه در عراق به مصاف تیم ملی زیر 17 سال عراق می‌رویم که این تیم هم به جام جهانی 2013 راه پیدا کرده، تیم بسیار خوب و آماده‌ای است در مرحله مقدماتی با ما همگروه بوده و مطمئنا انجام این بازی دوستانه می‌تواند برای ما مفید باشد. فوتبال پایه عراق در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و تیم ملی جوانان عراق هم به جام جهانی 2013 ترکیه صعود کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر