کد خبر: 50407 A

مدیرعامل پرسپولیس کلاه خود را قاضی کند؛

رویانیان کلاه خود را قاضی كرده و مسابقات تیمش را از اول فصل تا آخر فصل نگاه کند ببنید اشتباهات داوری تا چه حد به ضرر تیم او بوده و تا چقدر به نفع تیم او، بعد از آن قضاوت کند.

عضو هیات رییسه سازمان لیگ برتر فوتبال با اشاره به تهدید محمد رویانیان مبنی بر کناره‌گیری از مسابقات لیگ برتر گفت: بعید می‌دانم این تهدید جدی باشد و پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ برتر حضور خواهد داشت.

علی اكبر ابرقویی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: فوتبال ما اگر این حاشیه‌ها را نداشته باشد فایده‌ای ندارد و شما خبرنگاران، اصحاب رسانه و ژورنالیست‌ها بیکار می‌شوید. این‌ها حاشیه فوتبال است و رسانه‌ها خود را با آن سرگرم می‌کنند اما  فکر نمی‌کنم موضوع کناره‌گیری تیم پرسپولیس از مسابقات لیگ برتر جدی باشد چراکه یک مساله غیر اصولی، غیر حرفه‌ای و فاقد پشتوانه اجتماعی است.

وی ادامه داد: بنا به سابقه و تجربه‌ای که در فوتبال کسب کردم و اخبار فوتبال را به طور جدی پیگیری می‌کنم می‌توانم بگویم مساله کناره‌گیری پرسپولیس از لیگ برتر را جدی نمی‌دانم.

عضو هیات رییسه سازمان لیگ برتر اضافه کرد: رویانیان کلاه خود را قاضی كرده و مسابقات تیمش را از اول فصل تا آخر فصل نگاه کند ببنید اشتباهات داوری تا چه حد به ضرر تیم او بوده و تا چقدر به نفع تیم او، بعد از آن قضاوت کند.

وی ادامه داد: شرایط این روزهای پرسپولیس خوب نیست. تیم بزرگ و پرطرفداری که حتی فراتر از آسیا به تماشاگران پرشور آن اذعان دارند با عدم نتیجه‌گیری باعث شده فشار زیادی روی مدیریت این باشگاه و بازیکنان وارد شود و همین فشار و استرس زا اجازه نمی‌دهد بازیکنان این تیم توانمندی‌های واقعی خود را به نمایش بگذارد.

عضو هیات سازمان لیگ برتر خاطرنشان کرد: برخی بازیکنان پرسپولیس هر کدام فصل قبل در تیم‌هایی که بازی می‌کردند یک ستاره محسوب می‌شدند و وقتی به تیم پرسپولیس پیوستند عنوان تیم کهکشانی را در مورد این تیم مطرح کردند، اما این فشارها و استرس‌ها باعث شد نتوانند در حد نام خود ظاهر شوند، لذا من از مدیران پرسپولیس می‌خواهم شرایط را به سمت آرامش ببرند و چه بسا اگر تیم پرسپولیس بتواند از جریان استرس و حاشیه دور بماند در هفته‌های باقی‌مانده لیگ برتر بتواند نتایج بهتری را کسب کند.

ابرقویی‌نژاد در خصوص اینکه اگر تهدید باشگاه پرسپولیس عملی شود واکنش هیات رئیسه سازمان لیگ برتر چه خواهد بود، گفت: احساس من این‌طور نیست که این موضوع جدی شود، اما اگر یک درصد هم این موضوع عملی شود کاری از دست ما و مسئولان فدراسیون فوتبال بر نمی‌آید مگر اینکه تلاش کنیم باشگاه پرسپولیس را از انجام این کار منصرف کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر