کد خبر: 50427 A

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی:

هیچ مشکلی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم وجود ندارد و این استادیوم بر اساس آخرین قوانین AFC تجهیز شده است.

ایلنا- تبریز: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی و دبیر ستاد برگزاری رقابت‌ها گفت: استادیوم 70 هزار نفری یادگار امام(ره) تبریز آماده میزبانی فوتبال لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اکبر محمودی در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: با تمام توان و قوا در طول 3 ماه اخیر اقداماتی انجام گرفته که موجب شده این استادیوم به یکی از بهترین استادیوم ها ایران برای برگزاری رقابت‌های مهمی بین‌المللی شود.

وی گفت: هیچ مشکلی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم وجود ندارد و این استادیوم بر اساس آخرین قوانین AFC تجهیز شده است.

دبیر ستاد برگزاری لیگ قهرمانان آسیا افزود: حفظ نظم و امنیت و ایجاد شرایطی که بتوان فرهنگ واقعی و اصیل مردم تبریز و آذربایجان‌شرقی نشان داد از وظایف مسئولین ستاد برگزاری بوده و در این راستا اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی تمامی امکانات خود را برای حضور تماشاگران در استادیوم یادگار امام در جریان لیگ قهرمانان آسیا به کار خواهیم بست.

محمودی در خصوص اقدامات عملیاتی و ضربتی در استادیوم یادگار امام ره گفت: مهمترین مشکلات استادیوم از نظر AFC شامل نور مناسب، تجهیز رختکن‌ها، نصب صندلی‌های شکسته تماشاگران، ارتباطات اینترنتی، ترمیم چمن، تعویض نیکمت‌های ذخیره، تعویض تیرهای دروازه انجام یافته است.

تیم فوتبال تراکتورسازی سه شنبه این هفته نخستین دیدار خود در این چارچوب را مقابل الجزیره انجام می‌دهد. تراکتورسازی که در گروه A با تیم‌های الشباب امارات، الجیش قطر و الجزیره امارات همگروه است 8 اسفند در ورزشگاه خانگی خود از تیم الجزیره پذیرایی می‌کند. نفرات تیم الجزیره امارات امشب با پرواز اختصاصی وارد فرودگاه تبریز می‌شوند و روز دوشنبه یک جلسه تمرین در ورزشگاه یادگار امام (ره) این شهر انجام خواهند داد.

کنفرانس خبری قبل از بازی نیز ساعت 11 صبح روز دوشنبه در هتل پارس تبریز برگزار خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر