کد خبر: 50469 A

علی دوستی‌مهر:

دیدار با تیم‌های لیگ برتری درست مثل دیدارهای دوستانه بین‌المللی است و ما هم برای اینکه بازیکنان از لحاظ روحی و روانی آماده شوند با تیم‌های لیگ برتری بازی می‌کنیم.

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در دومین دیدار دوستانه با تیم‌های لیگ برتری این بار به مصاف صبای قم می‌رود.

به گزارش ایلنا، علی دوستی‌مهر امیدوار است با همکاری مربیان تیم‌های لیگ برتری شرایط برگزاری بازی‌های دوستانه‌ی بیشتری فراهم شود.

دوستی مهر در این‌باره گفت: دیدار با تیم‌های لیگ برتری درست مثل دیدارهای دوستانه بین‌المللی است و ما هم برای اینکه بازیکنان از لحاظ روحی و روانی آماده شوند با تیم‌های لیگ برتری بازی می‌کنیم.

وی ادامه داد: بازی با پرسپولیس بازی بسیار خوبی بود و بازیکنان در دقایقی از بازی طوری عمل کردند که مورد تشویق هواداران پرسپولیس در ورزشگاه قرار گرفتند. ما به غیر از گلی که زدیم 3 موقعیت صد در صد گل نیز داشتیم که متاسفانه با بی دقتی بازیکنان ما از دست رفت. در 15 دقیقه پایانی نیمه اول و 15 دقیقه اول نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ما بود.

دوستی مهر افزود: صبح روز سه شنبه با تیم بزرگسالان صبای قم در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال بازی داریم. واقعا بازیکنان و کادر فنی تیم ملی زیر17 سال دوست دارند با تیم‌های دیگر مثل استقلال، سپاهان، تراکتورسازی، فولاد، نفت تهران و راه آهن هم بازی کنیم.

وی تاکید کرد: همیشه در گذشته بازیکنان نوجوانان آرزو می‌کردند در تمرین‌های تیم‌های بزرگ حاضر شوند و با بازیکنان عکس یادگاری بگیرند اما این شانس به نوجوانان ایران داده شده تا برابر بازیکنان بزرگ حاضر شوند. امیدواریم دیگر تیم‌های لیگ برتری هم با تیم نوجوانان بازی کنند تا هم در شرایط بازی قرار بگیریم همین اینکه تجربیات بازیکنان بالاتر برود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر