کد خبر: 50486 A

مدیر اجرایی تراکتورسازی‌تبریز:

اگر در مسابقات داخلی محرومیت‌ها بدون بخشش اجرا می‌شد، دیگر امروز دلهره‌‌ای برای حضور در مسابقات آسیایی نداشتیم.

ایلنا- تبریز: مدیر اجرایی باشگاه تراکتورسازی تبریز از هواداران این تیم خواست بهانه به دست AFC ندهند.

به گزارش ایلنا، احمد ابهران در مورد تفاوت‌های بین لیگ‌های داخلی و باشگاه‌های آسیا گفت: در بازی‌های آسیایی اغماض در تخلفات وجود ندارد. قوانین مسابقات آسیایی هیچ تفاوتی با مسابقات داخلی ندارد، اما در تخلفات صورت گرفته در رقابت‌های آسیایی محرومیت‌هایی را به دنبال خواهد داشت.

مدیر اجرایی باشگاه تراکتورسازی تبریز ادامه داد: همانطور که در لیگ برتر ایران فحاشی به عوامل اجرایی مسابقات و یا تیم حریف، پرتاپ ترقه و یا وسائل دیگر تخلف محسوب می‌شود، در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا نیز این اعمال با جریمه همراه بوده و تنها تفاوتی که می‌توان ذکر کرد، چشم پوشی کمیته اجرایی مسابقات داخلی نسبت به تخلفات است، اما در مسابقات زیرنظر AFC رسیدگی به جرایم تخلفات، بدون اغماض است.

سرپرست سابق تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: اگر در مسابقات داخلی محرومیت‌ها بدون بخشش اجرا می‌شد، دیگر امروز دلهره‌‌ای برای حضور در مسابقات آسیایی نداشتیم.

ابهران از تماشاگران تیم تراکتورسازی درخواست کرد که فقط به تشویق تیم خود پرداخته و با فراهم کردن جوی سالم در ورزشگاه، فرهنگ بالای خود را به کشورهای آسیایی نشان دهند.

گفتنی است، بازی تراکتورسازی تبریز با الجزیره امارات ساعت 16.30 روز سه‌شنبه 8 اسفند در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز برگزار خواهد شد. این نخستین حضور یک تیم تبریزی در رقابت‌های آسیایی است. تراکتورسازی در این رقابت‌ها با تیم الجزیره امارات، الجیش قطر و الشباب عربستان همگروه است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر