کد خبر: 54336 A

اخبار کمیته انضباطی؛

کمیته انضباطی آخرین اخبار و احکام خود را درباره پرونده ها و شکایات موجود اعلام کرد و محرومیت 3 جلسه ای و پرداخت جریمه 30 میلیونی برای محسن بنگر در نظر گرفته شد.

کمیته انضباطی آخرین اخبار و احکام خود را درباره پرونده ها و شکایات موجود اعلام کرد و محرومیت 3 جلسه ای و پرداخت جریمه 30 میلیونی برای محسن بنگر در نظر گرفته شد.

به گزارش ایلنا، احکام صادره کمیته انضباطی به شرح ذیر است:

بنگر سه جلسه محروم شد

بر اساس محتویات پرونده دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان اصفهان که 29 بهمن 91 برگزار شده، محسن بنگر، مرتکب تخلفاتی شد که در دستور موقت وی تا اطلاع ثانوی محروم و در تاریخ 15 اسفند به کمیته انضباطی دعوت شد. بنگر بدون این که اطلاع دهد در جلسه کمیته انضباطی حاضر نشد و حتی هیچ گونه نوشته ای هم برای کمیته انضباطی نفرستاد. به همین دلیل وی پرداخت سی میلیون ریال جریمه و محرومیت 3 جلسه ای از همراهی با پرسپولیس محکوم شد. رای صادره قطعی است و محرومیت تعیین شده با احتساب مدت محرومیتی که در اجرای دستور موقت تحمل کرده است، محاسبه خواهد شد.

استقلال 6 میلیون ریال جریمه شد

تیم استقلال تهران به دلیل تاخیر2 دقیقه ای در ورود به زمین در نیمه دوم و در بازی سوم اسفند 91 مقابل صنعت نفت آبادان به پرداخت 6 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.

2 رای درباره تراکتورسازی

بر اساس شکایت امیر حسین صادقی از باشگاه تراکتورسازی تبریز به خاطر مطالبه وجه و پس از بررسی همه جانبه پرونده با حضور وکیل بازیکن و نماینده باشگاه، در نهایت تراکتورسازی به پرداخت یک صد و چهل و پنج میلیون و نهصد و بیست و شش هزار تومان بابت اصل طلب و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان بابت هزینه دادرسی و همچنین حق الوکاله وکیل برابر تعرفه محکوم می کند. رای صادره قطعی است. همچنین پس از شکایت مهرداد نوری از این باشگاه، کمیته انضباطی با بررسی محتویات پرونده، تراکتورسازی را به پرداخت 44 میلیون و پانصد هزار تومان محکوم می کند.

در مورد بخش دوم شکایت این بازیکن، اعلام می شود که مورد خواسته دیگر بازیکن به وجود اعتبار قرارداد برای دو فصل دیگر و مخالفت با درخواست باشگاه به شرح نامه ارسالی و در مورد اخراج بازیکن از باشگاه با توجه به قوانین قراردادها، مادامی که انقضا نیافته است و یا با اداره و توافق طرفین منقضی و فسخ نشده از منظر کمیته انضباطی و مقررات مربوط به این نوع قرارداد بین دو طرف، این قرارداد تا فصل 92-93 معتبر بوده مگر آن که همان طور که گفته شد طرفین نسبت به ادامه و یا انحلال آن توافق کنند. رای صادره ا مهلت یک هفته قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

دستور موقت برای بازیکن خاطی صبای قم

محمد کوهستانی، بازیکن خاطی صبای قم که در بازی مقابل تیم ملی حفاری ایران در تاریخ 30 بهمن 91، در رقابت های لیگ برتر فوتسال، با پرتاب بطری به سمت توپ از گل شدن یک توپ جلوگیری کرد، با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع ثانونی از همراهی این تیم در رقابت های رسمی محکوم و معلق می شود و وی باید 19فروردین 92 در کمیته انضباطی حاضر شود.

همچنین مسعود ایازی بازیکن ذخیره تیم صبا که متهم به این عمل بود با ارائه مدارک و شهادت جمعی از همبازیان و همچنین تحقیقات کمیته انضباطی از اتهام تبرئه و دیگر تا اطلاع ثانوی محروم و معلق نخواهد بود البته وی و شهادت دهندگان اعلام کرده بودند که محمد کوهستانی بازیکن شماره 8 تیم صبای قم، پرتاب کننده بطری آب بوده است.

سرپرست تیم شهید منصوری 10 میلیون ریال جریمه شد

با توجه به این که حسین شمس، در حال حاضر و حسب بررسی های به عمل آمده به عنوان مشاور تیم فوتسال دبیری تبریز فعالیت می کند، وی به خاطر مصاحبه سرپرست تیم فوتسال شهید منصوری قرچک از اکبر تقوی شکایت کرده است. در تاریخ 12 اسفند طرفین به کمیته انضباطی آمدند و در نهایت کمیته انضباطی، اکبرتقوی، سرپرست تیم شهید منصوری را به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. رای صادره قطعی است.

فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر