کد خبر: 59358 A

ما بهترین‌های ایران را داریم؛

ما امیدواریم پرسپولیس با فتح جام حدفی مسیر پر افتخاری را در سال 92 طی کند و انتظارات هوادارانش را بر آورده نماید.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس باید برای قهرمانی و شاد کردن دل هواداران در دیدار مقابل داماش گیلان بجنگند و با تمام وجود تلاش کنند.

به گزارش ایلنا، محمد رویانیان افزود: اوضاع تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار با داماش گیلان مناسب است و طبق گزارش سرمربی تیم، مشکل خاصی وجود ندارد. اعضای تیم فوتبال پرسپولیس همدل و متحد هستند تا برای قهرمانی در جام حذفی دل هواداران را شاد کنند.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس باید بدانند شأن و منزلت و توان فنی آنها و همچنین جایگاه پرسپولیس این است که این تیم پرطرفدار بار دیگر به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بازگشته و با قهرمانی در جام حذفی، هم افتخاری برای پرسپولیس بیافرینند، هم دل هواداران را شاد کنند و هم اینکه سهمیه آسیایی را از این طریق کسب نمایند.

مدیر عامل سرخ‌پوشان تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس باید در دیدار مقابل داماش گیلان تمام تلاش خود را به کار بگیرند و برای قهرمانی بجنگند. ما امیدواریم پرسپولیس با فتح جام حدفی مسیر پر افتخاری را در سال 92 طی کند و انتظارات هوادارانش را بر آورده نماید.

رویانیان درباره نتایج نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم استقلال در دیدار مقابل الهلال دست به کار بزرگی زد و بازیکنان این تیم توانستند با کسب 3 امتیاز در خانه حریف راه صعود خود را هموار کنند. آنها در شرایطی که از حریف عقب بودند، تلاش و غیرت زیادی به خرج دادند که جا دارد به کادر فنی و اعضای این تیم تبریک و خسته نباشید بگوئیم.

مدیر عامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی نیز توان و ظرفیت بالایی دارند و باختی که این هفته متحمل شدند چیزی از ارزش و شایستگی‌های آنها کم نمی‌کند و امیدواریم هر 3 نماینده فوتبال ایران در ادامه مسابقات بتوانند جواز صعود به مرحله بعدی را کسب کرده و نمایندگان شایسته‌ای برای فوتبال ایران باشند و بتوانند به حق خود برسند.

رویانیان در پایان گفت: امیدوارم تیم فوتبال پرسپولیس در سال 92 چه در ادامه مسابقات فصل جاری و چه در فصل جدید رقابت‌های باشگاهی بتواند نتایج در خور توجهی کسب کرده و شاهد بازگشت پرسپولیس به روزهای پرافتخار باشیم. قطعا رسیدن به چنین هدفی دور از دسترس نیست چراکه ما بهترین‌های ایران را داریم و آنها می‌توانند با همت و تلاش مضاعف نمایندگان خوبی برای 30 میلیون هوادار پرسپولیس باشند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر