کد خبر: 59377 A

روز سختی مقابل ذوب‌آهن داریم؛

هنوز وضع خود من برای فصل آینده در راه آهن مشخص نیست که بخواهم با بازیکنانی مذاکره داشته باشم.

سرمربی راه آهن تاکید کرد که مقابل ذوب آهن برای کسب 3 امتیاز  به میدان خواهند رفت.

به گزارش ایلنا، علی دایی در نشست خبری پیش  از دیدار با ذوب آهن در هفته سی و سکم لیگ برتر با بیان این مطلب اظهار کرد: ما در مدت تعطیلات تمرینات خوبی را انجام دادیم و البته به خوبی می‌دانیم فردا بازی سختی را مقابل ذوب‌آهن در پیش داریم

سرمربی راه‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا برای بازی فردا مصدوم و محرومی هم دارند یا خیر گفت: در این بازی مصدوم و محروم نداریم و تمام بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت.

دایی همچنین در واکنش به اظهارنظری در مورد مذاکره وی با برخی از بازیکنان پرسپولیس برای فصل آینده افزود: این اخبار کذب است. وقتی هنوز شرایط خودم در باشگاه مشخص نشده که می‌مانم یا نه، چطور می‌توانم با بازیکن صحبت کنم. به نظرم این موضوع شیطنت برخی تیم‌هاست زیرا پرسپولیس بازی مهمی در جام حذفی مقابل داماش دارد که برای این تیم تاثیر‌گذار است. مطرح کردن چنین مواردی روی مربی و بازیکن تاثیر می‌گذارد. به هیچ عنوان دنبال چنین مواردی نبوده‌ایم.

سرمربی راه‌آهن عنوان کرد: هفته آینده قصد داریم با مدیریت باشگاه جلسه‌ای برگزار کنیم و درباره فصل آینده تصمیم بگیریم. مطمئنا اگر تیم ما بماند و در کادر فنی فعالیت داشته باشم، فکرهای مهمی برای فصل آینده داریم. تمام این موارد با همدلی دستیارانم صورت خواهد گرفت تا بتوانیم شروع پر قدرتی در لیگ داشته باشیم. همه این مواردی که در مورد راه‌آهن عنوان شده کذب است و ما با هیچ‌کس صحبت نکرده و نمی‌کنیم. اول باید تکلیف خودمان مشخص شود و بعد هر زمانی که سازمان لیگ اجازه دهد با هر کسی که دوست داشته باشیم صحبت می‌کنیم. شرایط باشگاه راه‌آهن به گونه‌ای است که نمی‌تواند با هر بازیکنی صحبت کند. ما برای 3 سال آینده بودجه‌مان مشخص می‌شود و تلاش می‌کنیم با بازیکنانی صحبت کنیم که بتوانند به ما کمک کنند.

دایی در مورد اینکه آیا مطالبات خود را از باشگاه پرسپولیس دریافت کرده گفت: کمیته انضباطی در این زمینه تصمیم‌گیرنده است. من تمام مدارک خود را به این کمیته ارسال کرده‌ام و حقانیت من ثابت شده است. هر تصمیمی که کمیته انضباطی بگیرد اجرا می‌کنم. من احترام خاصی به هواداران پرسپولیس می‌گذارم اما اکنون یک راه‌آهنی هستم و مطمئنا با برد راه‌آهن خوشحال می‌شوم. نمی‌توانم خود را فریب بدهم و چهره دیگری از خود نشان دهم. شاید خیلی‌ها در حرف خود را عاشق نشان دهند. حتی در محافل خصوصی مواردی را عنوان می‌کنند. در هر تیمی که کار کنم، ارجحیت من موفقیت آن تیم است. هیچ موقع احساسات خود را دخیل نمی‌کنم. از جان و دل مایه می‌گذارم.

سرمربی سابق پرسپولیس یادآور شد: تمام افرادی که روزی در پرسپولیس کار کرده‌اند وظیفه‌شان این است که در تمام شرایط از تیم حمایت کنند. زیرا این تیم میلیون‌ها هوادار دارد و از خدای من است که امسال در پرسپولیس در لیگ و جام حذفی موفق باشد. خوشحال کردن مردم ساده نیست. دلخوشی مردم فقط به فوتبال است. با نتیجه گرفتن تیم‌های استقلال و پرسپولیس مردم خوشحال می‌شوند. وظیفه هم است که از تیم حمایت کنند.

وی در مورد جوانگرایی تیمش در این فصل یادآور شد: ما تمام سعی خود را می‌کنیم که از کسانی استفاده کنیم که بتوانند به ما کمک کنند. در کنار افراد باتجربه جوان، باید افراد باتجربه هم حضور داشته باشند. تیم ما تاکنون خوب نتیجه گرفته و سعی می کنیم تمرکزمان را برای سال آینده و پیشرفت این تیم داشته باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر