کد خبر: 59378 A

وحید عسگری:

از تیم ملوان شناخت خوبی داریم و این تیم به علت نتایج نامناسب هفته‌های گذشته خود، برای پیروزی پا به میدان می‌گذارد و همین موضوع می‌تواند بر جذابیت‌های این دیدار بیافزاید.

مدافع تیم فوتبال آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: برای گرفتن سه امتیاز برابر ملوان به میدان می کنیم.

به گزارش ایلنا، وحید عسگری افزود: بازی با تیم ملوان پبسیار دشوار است اما تنها هدف بازیکنان و کادرفنی آلومینیوم کسب 3 امتیاز است که تمامی تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار خواهیم بست.

وی با بیان اینکه تیم آلومینیوم نسبت به هفته‌های گذشته هماهنگ تر و شکل تیمی منسجم تری به خود گرفته است، اظهار کرد: در بازی برابر ملوان مصمم به گرفتن سه امتیاز هستیم و این هدف با حمایت هواداران دور از دسترس نیست.

این مدافع با اشاره به اینکه در طول هفته گذشته کادرفنی به خوبی بر روی نقاط ضعف و قوت تیم ملوان کار کرده است، تصریح کرد: از تیم ملوان شناخت خوبی داریم و این تیم به علت نتایج نامناسب هفته‌های گذشته خود، برای پیروزی پا به میدان می‌گذارد و همین موضوع می‌تواند بر جذابیت‌های این دیدار بیافزاید.

عسگری در پایان گفت: امیدوارم روز جمعه شاهد حضور پرشور هواداران زردپوش بوده تا باشکست ملوان یک عیدی مناسب به هواداران داده باشیم و به سه بازی آینده امیدوارانه بنگریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر