کد خبر: 63381 A

مهدی تاج:

هر باشگاهی که پیش از آغاز فصل بودجه خود را اعلام نکند، امکان حضور در مسابقات لیگ دسته اول را نخواهد داشت.

نایب رئیس دوم فدراسیون در نشست مدیران باشگاه‌های لیگ دسته اول که به میزبانی آکادمی ملی فوتبال از صبح امروز آغاز شده بود، به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی تاج در جمع مدیران باشگاه‌های لیگ دسته اول گفت: با توجه به الحاق لیگ دسته اول به مسابقات لیگ برتر از فصل 93-92، نشستهای مختلفی برگزار کردیم که آخرین نشست آن امروز و با حضور مدیران عامل باشگاه‌های لیگ دسته اول است.

وی در ادامه گفت: بهروان مسئول برنامه‌ریزی مسابقات لیگ دسته اول کشور است و کلیه موارد مربوط به این لیگ زیر نظر بهروان انجام خواهد شد و فریبرز محمودزاده نیز همچون گذشته فعالیت‌های خود را انجام خواهد داد.

مهدی تاج در این نشست خطار به مدیران عامل باشگاه‌ها گفت: باشگاه‌ها از تمامی مربیان شاغل در لیگ دسته اول برای فعالیت در این لیگ و در فصل آتی، پیش از عقد قرارداد باید از سازمان لیگ به دلیل تائید صلاحیت فردی ایشان، استعلام بگیرند. همچنین هر باشگاهی که پیش از آغاز فصل بودجه خود را اعلام نکند، امکان حضور در مسابقات لیگ دسته اول را نخواهد داشت.

تاج در پایان گفت: در اولین نشست هیات رئیسه سازمان لیگ برتر که با اعضای آن خواهیم داشت برنامه یکساله این لیگ را تدوین و پس از تائید هیات رئیسه به تصویب اعضا خواهیم رساند و اجرایی خواهیم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر