کد خبر: 63421 A

کفاشیان:

از رئیس سازمان لیگ آزادگان به دست ما رسیده، بازی های هفته آخر جوانمردانه بوده و این نشان می دهد که مسائل حاشیه ای تاثیری در فعالیت تیم ها نداشته و شاهد فوتبال پاک در هر دو گروه لیگ یک بودیم.

نشست مدیران عامل لیگ یک و مسئولان فدراسیون فوتبال صبح امروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش ایلنا، نشست مدیران عامل لیگ یک و مسئولان فدراسیون فوتبال با حضور علی کفاشیان، مهدی تاج، سید محمد هادی آیت الهی، غلامرضا بهروان و روسای کمیته های روابط عمومی، حراست، پزشکی، کمیته تدوین آئین نامه مقررات، محمود زاده مسئول رقابت های لیگ دسته اول و علیپور در سالن اجتماعات آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

در ابتدای این نشست علی کفاشیان ضمن تشکر و قدردانی از باشگاه های لیگ دسته یک به خاطر پایان رقابت های لیگ گفت: رقابت های لیگ دسته اول دیروز به پایان رسید و اکثر استان های کشور درگیر این بازی ها بودند که خوشبختانه با فعالیت خوب آن ها و هیات های استانی، این مسابقات به پایان رسید.

بر اساس گزارشاتی که از رئیس سازمان لیگ آزادگان به دست ما رسیده، بازی های هفته آخر جوانمردانه بوده و این نشان می دهد که مسائل حاشیه ای تاثیری در فعالیت تیم ها نداشته و شاهد فوتبال پاک در هر دو گروه لیگ یک بودیم.

کفاشیان در پایان گفت: با توجه به همه موارد، لیگ یک با بی توجهی روبرو است و باید به باشگاه های لیگ دسته اول بودجه تعلق گیرد چرا که این باشگاه ها خدمات بسیار خوب ارائه می کنند و مردم را سرگرم کرده و شور و اشتیاق به مردم استان های کشور تزریق می کنند. کدام ارگان می تواند این گونه مردم را سرگرم کند؟ امیدواریم که از باشگاه های لیگ یک حمایت های لازم در سال 92 بشود.

فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر