کد خبر: 66859 A

ادامه هفته سی و سوم لیگ برتر فوتبال؛

هفته سی و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های كشور عصر دوشنبه با برگزاری یك دیدار در تهران پیگیری می‌شود.

هفته سی و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های كشور عصر دوشنبه با برگزاری یك دیدار در تهران پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سی و سومین هفته این رقابت‌ها كه سی‌ام فروردین با دیدار داماش و سپاهان آغاز شده عصر دوشنبه با دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان از ساعت 19:15 در ورزشگاه آزادی پیگیری خواهد شد. دیداری كه اگرچه برای دو تیم ارزش چندانی به لحاظ امتیازی با توجه به موقعیت‌شان در جدول ندارد اما پیروزی هر یك از دو تیم در پایان رقابت‌های لیگ برتر می‌تواند جایگاه كنونی آنها را ارتا دهد.

پرسپولیس با یحیی ‌گل‌محمدی در شرایطی پا به میدان این مسابقه می‌گذارد كه پس از این دیدار باید برگزاركننده دیدار فینال جام حذفی در جدال با سپاهان باشد پس طبیعی است با روحیه و انگیزه پیروزی به مصاف ملوان بروند و در این دیدار به نوعی تمرین پیروزی و گلزنی كنند.

یحیی گل‌محمدی كه تیمش در فاصله دو هفته به پایان لیگ برتر جایگاه ششمی جدول را در اختیار گرفته و در بهترین حالت به رده پنجمی خواهد رسید خوب می داند كه كسب یك پیروزی روحیه آور در بازی با ملوان می‌تواند شرایط بسیار خوبی را پیش پایش در دیدار فینال جام حذفی قرار دهد. هر چند كه به نظر می رسد یحیی در این دیدار به چند بازیكن كلیدی تیمش برای بازی با سپاهان فرصت دهد.

اما در سوی مقابل ملوان هم كه این فصل روزگار پر فراز و نشیبی را سپری و هم اكنون در رده یازدهم جدول قرار دارد اگر بتواند دو بازی پایانی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، این شانس را خواهد داشت كه چند پله در جدول صعود كند. اتفاقی كه برای آینده كاری محمد احمدزاده در این تیم هم چندان بی تاثیر نخواهد بود.

قضاوت دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان را سید احمد صالحی بر عهده خواهد داشت.

لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر