کد خبر: 66955 A

از باشگاه و سازمان لیگ و سپاهان ممنونم؛

امیدوارم تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان جام حذفی شود تا در روز خداحافظی من از میادین فوتبال یک خاطره خوش برای من و همه هواداران پرسپولیس رقم بخورد.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از مسوولان سازمان لیگ و باشگاه سپاهان تشکر می‌کنم که با پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای مراسم خداحافظی من موافقت کردند.

به گزارش ایلنا، مهدی مهدوی‌کیا افزود: از پیگیری‌های محمد رویانیان درباره خداحافظی بنده تشکر می‌کنم و امیدوارم تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان جام حذفی شود تا در روز خداحافظی من از میادین فوتبال یک خاطره خوش برای من و همه هواداران پرسپولیس رقم بخورد.

مهدوی‌کیا در ادامه گفت: از موافقت باشگاه سپاهان و ریاست سازمان لیگ با پیشنهاد پرسپولیس که مد نظر خودم هم بود، تشکر می‌کنم. اینکه قرار است قبل از شروع بازی رسمی 5دقیقه بازی برگزار شود، 5 دقیقه هم به دور خداحافظی و مراسم اختصاص داده شود، از دیدگاه من برنامه خوبی است که ظاهرا مسوولان صدا و سیما نیز در نشست با سازمان لیگ این موضوع را پوشش خواهند داد.

مهدوی‌کیا در پایان گفت: شاید برخی تصور کنند بهتر بود بنده در بازی رسمی پرسپولیس و سپاهان به میدان می‌رفتم و پس از آن تعویض می‌شدم اما باید بگویم از نگاه بنده قهرمانی پرسپولیس و سربلندی هواداران بسیار مهم است. هرگز دوست نداشتم بخواهم 5 دقیقه یا بیشتر از آن و حتی 30 دقیقه بازی کنم و پس از آن تعویض شوم.

وی تاکید کرد: اینگونه یک تعویض تیم عملا از بین می‌رفت و اگر بازی به 120 دقیقه کشیده شود و یا در 90 دقیقه نیاز به تعویض‌های اجباری باشد، دچار مشکلاتی می‌شدیم. بنابراین هرگز دوست نداشتم پرسپولیس به خاطر من در بازی فینال آسیب ببیند. از باشگاه سپاهان و سازمان لیگ که با این موضوع موافقت کردند نیز تشکر می‌کنم و امیدوارم در نهایت جام قهرمانی را به هواداران هدیه کنیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر