کد خبر: 66961 A

محمد رویانیان:

معتقدیم این بازیکن ارزشمند فوتبال کشورمان شایسته یک بازی خداحافظی به یاد ماندنی است.

موضوع خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا در دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان در فینال جام‌حذفی یکی از موضوعات مهمی بود که طی روزهای اخیر نظرات و دیدگاه‌های مختلفی درباره آن مطرح شده بود.

به گزارش ایلنا، ابتدا بحث 5 دقیقه بازی و انجام 4 تعویض مطرح شد که براساس آئین‌نامه مسابقات و قوانین با چنین موضوعی موافقت نشد. در این رابطه پس از هماهنگی‌های لازم با مهدی مهدوی‌کیا، پیشنهاد 5 دقیقه بازی نمادین قبل از شروع رسمی بازی مطرح شد که مورد موافقت قرار گرفت.

بدین ترتیب مهدی مهدوی‌کیا در دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان به میدان خواهد رفت و بعد از پنج دقیقه زمین را ترک کرده و از میادین فوتبال خداحافظی خواهد کرد و پس از آن با سوت داور فینال جام حذفی رسما آغاز خواهد شد.

این پیشنهاد در نشست امروز سازمان لیگ با مدیران روابط عمومی دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان مطرح شد و باشگاه سپاهان موافقت خود را اعلام داشت.

محمد رویانیان نیز صبح امروز در تماس با مهدی تاج و علی کاظمی رئیس و دبیر سازمان لیگ این موضوع را مطرح کرده بود که مسوولان سازمان لیگ اعلام کرده بودند، در صورت توافق باشگاه سپاهان هیچ مخالفتی با این پیشنهاد ندارند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس همچنین با خوروش سرپرست تیم سپاهان تماس گرفته و این موضوع را مطرح کرد که با استقبال و موافقت باشگاه سپاهان همراه شد.

محمد رویانیان در این باره گفت: مهدی مهدوی‌کیا بازیکن شایسته و ارزشمندی است که باید قدر او را بدانیم. ما برای خداحافظی مهدوی‌کیا همه جوانب را بررسی کردیم. مهدوی‌کیا نظرات خود را به باشگاه اعلام داشت و پیرو آن، ما پیشنهاد 5 دقیقه بازی نمادین قبل از شروع رسمی این دیدار را با رئیس و دبیر سازمان لیگ، آقایان مهدی تاج و علی کاظمی مطرح کردیم که موافقت آنها را در بر داشت و منوط به موافقت نهایی باشگاه سپاهان شد. در تماسی که با خورش داشتم ایشان اعلام کردند ما از چنین پیشنهادی استقبال می‌کنیم و برای خداحافظی مهدوی‌کیا با چنین پیشنهادی هرگز مخالفت نکرده و معتقدیم این بازیکن ارزشمند فوتبال کشورمان شایسته یک بازی خداحافظی به یاد ماندنی است.

رویانیان تصریح کرد: بنده از مسوولان سازمان لیگ و مدیر عامل و سرپرست باشگاه و تیم سپاهان تشکر کرده و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا پس از توافق با باشگاه هامبورگ یک بازی خداحافظی ماندگار برای کاپیتان با اخلاق پرسپولیس برگزار شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر