کد خبر: 67122 A

دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا؛

استقلال هم اکنون با 10 امتیاز در صدر جدول گروه D لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و الهلال نیز با 9 امتیاز این تیم را تعقیب می‌کند.

هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب با برگزاری دو دیدار نمایندگان کشورمان آغاز می شود.

به گزارش ایلنا، دور ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب آغاز می‌شود و سپاهان حذف شده در یک دیدار کاملا تشریفاتی از گروه C میزبان تیم صعود کرده الغرافه قطر خواهد بود و استقلال نیز به عنوان صدرنشین گروه D برای تثبیت صدرنشینی خود از ساعت 20:10 میهمان العین امارات است.

سپاهان به عنوان یکی از حذف شده‌های بزرگ مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در حالی سه شنبه شب و از ساعت 20:30 میزبان الغرافه قطر است که عملکرد ضعیف شاگردان کرانچار در جریان این رقابت‌ها این تیم را خیلی زود از دور رقابت‌ها حذف کرده و پیروزی با هر نتیجه ای هم دردی از این تیم دوا نخواهد کرد.

این تیم اصفهانی البته هنوز دو هدف بزرگ دارد. یکی قهرمانی در جام حذفی فوتبال و دیگری تلاش برای قهرمانی در لیگ برتر. آنها حتما خوب می‌دانند که پیروزی بر الغرافه در دیدار سه شنبه شب می تواند انگیزه و روحیه‌شان برای فینال پیش روی جام حذفی را تقویت کند و البته در مقابل شکست در این دیدار هم می‌تواند زنگ خطری بزرگ برای آنها در لیگ و جام حذفی باشد.

در گروه C این رقابت‌ها الاهلی عربستان با 13 امتیاز صدرنشین است و الغرافه نیز با 10 امتیاز در رده دوم است. سپاهان با 6 امتیاز در رده سوم این گروه حذف شده است.

اما استقلال به عنوان تنها باقیمانده نمایندگان ایران در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب در زمین العین امارات اگرچه دیداری تشریفاتی را برگزار خواهد کرد اما شاگردان امیر قلعه‌نویی با پیروزی در این دیدار می‌توانند از امتیاز صدرنشینی گروه D برخوردار باشند.

آبی‌های پایتخت که خود را حالا بیش از هر روزی نزدیک‌تر به جام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران می‌بینند در دیدار پیش روی خود سعی می‌کنند حریف‌شان را شکست داده و مقدمه خوبی را برای دیدار با فولاد در فاصله دو هفته به پایان لیگ برتر فوتبال داشته باشند.

استقلال هم اکنون با 10 امتیاز در صدر جدول گروه D لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و الهلال نیز با 9 امتیاز این تیم را تعقیب می‌کند.

لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر