کد خبر: 67316 A

العین تیم بزرگی است؛

اگر سرگروهی هم مهم نبود با تمام قوا بازی می‌کردیم چون بازی جوانمردانه برای ما مهم است.

سرمربی تیم استقلال گفت: قشنگی فوتبال همین است که در ریاض الهلال را می‌بریم اما در تهران به این تیم می‌بازیم.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌نوعی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل العین امارات اظهار داشت: قبل از صحبت در مورد بازی 2 مطلب اعلام می‌کنم قبلا گفته بودم در گروه مرگ هستیم و هر تیمی که حذف شود جای تاسف دارد. همه تیم‌های گروه بزرگ بودند اما بالاخره باید 2 تیم حذف شوند و این دلیل این نیست که تیم‌های حذف شده ضعیف بودند. العین تیم بزرگی است و مربی خوبی دارد. ما  بازی‌های آنها را آنالیز کردیم.

وی افزود: العین تیمی است که فوتبال را مدرن بازی می‌کند. می‌دانیم بازی سختی داریم. می‌خواهیم به عنوان سرگروه بالا برویم. می‌دانیم بازی برای العین مهم است. آنها در خط هافبک و حمله خطرناک هستند. باید بازی را کنترل کنیم و با پرس تیمی ارتباط خط هافبک و فوروارد را قطع کنیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه نتیجه دیدارشان در تعیین تیم صعود کننده دیگر گروه مهم است، عنوان کرد: طبیعتا این بازی برای ما مهم است و می‌خواهیم شعار بازی جوانمردانه را رعایت کنیم، اگر سرگروهی هم مهم نبود با تمام قوا بازی می‌کردیم چون بازی جوانمردانه برای ما مهم است.

قلعه نوعی خاطرنشان کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. العین امتیاز میزبانی دارد و در خانه کارش راحت‌تر است اما ما تمام بازیکنان آنها را می‌شناسیم. استقلال تیم بزرگی است که داخل و خارج خانه بازی‌های خوبی را باید از خود به نمایش بگذارد.

سرمربی استقلال عنوان کرد: به هر حال اینکه ما تا چه مرحله ای بالا می‌رویم قابل پیش بینی نیست. پتانسیل قهرمانی را داریم اما هر اتفاقی ممکن است روی دهد. استقلال بازیکنان بزرگی دارد و از پشتوانه مردمی خوبی بهره می برد. ما می‌توانیم در این مسابقات موفق شویم. باید ببینیم در گروه دیگر چه تیمی به ما می خورد، آن طرف هر 4 تیم شانس صعود دارد اما استقلال تیم بزرگی است که استحقاق قهرمانی را دارد.

وی افزود: در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. چه کسی فکر می‌کرد بایرن و دورتمند 4 گل به بارسلونا و رئال مادرید بزنند که این اتفاقات غیر قابل پیش بینی باعث زیبایی‌های فوتبال است.

قلعه نوعی خاطرنشان کرد: 2 تا از دوستان خوب و بزرگان فوتبال ایران در باشگاه العین فعالیت می‌کنند. برزگری و چنگیز که از بزرگان فوتبال ایران هستند در العین کار می‌کنند که این نشان می‌دهد مدیران العین تفکر بزرگی دارند.

او در مورد باخت مقابل الهلال در تهران گفت: قشنگی فوتبال همین است در ریاض الهلال را می‌بریم اما در تهران می‌بازیم. در بازی برگشت شانس زیادی داشتیم که با بی دقتی از دست دادیم همانطور که آنها در ریاض شانس داشتند. در آن مسابقه بازیکنان ما را غرور گرفته بود و در باد برد در ریاض بودند. همین اتفاقات است که فوتبال را زیبا کرده است.

قلعه نوعی در مورد اینکه آیا با ترکیب کامل به میدان می‌روند، خاطرنشان کرد: چون 5 روز فاصله داریم تا بازی با فولاد طبیعتا با همه نفرات فردا بازی می‌کنیم تا یک مسابقه زیبا را انجام دهیم و در پایان نیز نتیجه بگیریم. بازی قبلی 2 تا محروم داشتیم اما در این دیدار با تمام نفرات بازی خواهیم کرد. در این گروه هر تیمی حذف شود جای تأسف دارد چراکه هر 4 تیم لیاقت زیادی داشتند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر