کد خبر: 67573 A

اصرار بر لیگ 16تیمی‌ خیانت است؛

امیدوارم در لیگ بمانیم اگر مسئولان فدراسیون بر اشتباه خود مبنی بر 16 تیمی شدن لیگ پافشاری کنند خیانتی است علیه مردم استان هرمزگان.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم پس از جلسه اتحادیه مدیران عامل باشگاه‌ها درخصوص عدم حضور نمایندگان باشگاه‌ استقلال و پرسپولیس معترض بود.

به گزارش ایلنا،‌ حسین جباری‌زاده درباره جلسه اتحادیه باشگاه‌های فوتبال عنوان کرد: جلسه خوبی برگزار شد و درخصوص تعداد تیم‌های لیگ برتر صحبت‌هایی مطرح شد اما متاسفانه در این جلسه مدیران باشگاه‌های بزرگ که توسط ارگان‌های دولتی حمایت می‌شوند حضور نداشتند. احترام گذاشتن به چنین جلساتی احترام گذاشتن به باشگاه‌های خود است. متاسفانه مسئولان فدراسیون هیچ یک در این جلسه حضور نداشتند اما به هر حال صحبت‌های خوبی بین مدیران رد و بدل شد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم درباره اینکه چرا از ابتدای فصل در خصوص 16 تیمی شدن لیگ معترض نبودند، گفت: ما از همان ابتدا به این امر معترض بودیم. پیکان در هفته دهم اعتراض خود را اعلام کرد همچنین اینکه ما هنوز به علت اینکه مشکلاتی در ابتدای فصل داشتیم در این مسائل تاثیرگذار بود. اصرار بر تصمیم اشتباه خود یک اشتباه بزرگ است.

جباری زاده با اشاره به تیم‌هایی که موافق 18 تیمی ماندن لیگ هستند، افزود: 17 باشگاه با 18 تیمی ماندن لیگ موافقند. مدیران ملوان و نفت هم زیر برگه این درخواست را امضا کردند. در جلسه‌ای که این امضاها صورت گرفت خروطی به عنوان نماینده باشگاه ملوان از طرف درودگر امضا کرد اما هم اکنون درودگر این موضوع را قبول ندارد.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه علت عدم شرکت مدیران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در چنین جلساتی چیست، تصریح کرد: خدا را شکر آنها هیچ زمانی در این جلسات شرکت نمی‌کنند. به هر حال وقتی اتحادیه قصد دارد قوی کار کند همه باید در آن فعال باشند اگر مدیران عامل باشگاه‌ها نمی‌تواند در جلسه حاضر شوند نماینده‌های خود را بفرستند. خدا را شکر این باشگاه‌ها 10 معاون دارند. به هر حال حضور هر یک از آنها می‌تواند گامی به جلو باشد.

جباری‌زاده در مورد شرایط آلومینیوم هرمزگان خاطرنشان کرد: امیدوارم در لیگ بمانیم اگر مسئولان فدراسیون بر اشتباه خود مبنی بر 16 تیمی شدن لیگ پافشاری کنند خیانتی است علیه مردم استان هرمزگان. مسئولان آلومینیوم در صورت سقوط تیم دلسرد می شوند و امکان دارد برای فصل آینده تیم‌داری نکنند.

گفتنی است، مدیران عامل و نماینده باشگاه‌ها دیروز با حضور در اتحادیه فوتبال جلسه‌ای را برگزار کردند که در این جلسه عزیزالله محمدی، کریم ملاحی، صادق درودگر، خسرو ابراهیمی، محمد خروطی، حسین جباری‌زاده، جعفر جعفری، شهبازی و نمایندگان باشگاه استقلال اهواز، شهرداری تبریز، راه‌آهن، صنعت نفت و بسیاری از باشگاه‌های لیگ دسته اول حضور داشتند. بحث اصلی جلسه در خصوص 16 یا 18 تیمی برگزار شدن لیگ برتر بود و عزیز محمدی در این جلسه اعلام داشت من خطاب به کفاشیان گفتم 16 تیمی کردن لیگ در این زمان به صلاح نیست. بهتر است درخصوص این ماجرا 2 یا 3 سال بررسی‌های کارشناسی صورت گیرد و پس از آن لیگ را 16 تیمه برگزار کنیم. نصف مدیران فوتبال جزو اعضای مجمع هستند که می‌توانند علیه 16 تیمی برگزار شدن لیگ رای دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر