کد خبر: 67584 A

در دیداری دوستانه؛

تیم فوتبال قلم ورزش عصر روز گذشته در راستای تداوم اقدامات فرهنگی خود در دیداری دوستانه به مصاف تیم منتخب کانون اصلاح و تربیت استان تهران رفت و در پایان با نتیجه 7 بر 2 پیروز شد.

تیم‌های فوتبال قلم ورزش و کانون اصلاح و تربیت تهران عصر دوشنبه در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال قلم ورزش عصر روز گذشته در راستای تداوم اقدامات فرهنگی خود در دیداری دوستانه به مصاف تیم منتخب کانون اصلاح و تربیت استان تهران رفت و در پایان با نتیجه 7 بر 2 پیروز شد.

این دیدار به همت مسئولین بلند پایه کانون اصلاح و تربیت تهران و همچنین مسئولین ورزش این کانون برگزار شد و در پایان آن مقرر شد از این پس به مناسبت‌های مختلف برگزاری این دیدارهای دوستانه تداوم داشته باشد.

تیم فوتبال قلم ورزش پیش از این و در زمان مدیریت مرحوم علی مودت در مسیر همین اقدامات فرهنگی خود یکبار دیگر با تیم منتخب کانون اصلاح و تربیت دیدار کرده بود.

ولی‌الله صالح‌نیا سرمربی تیم فوتبال قلم ورزش در پایان این دیدار با تاکید برگزاری اینچنین دیدارهایی اظهارکرد: این یک وظیفه بزرگ است که ما پیشکسوتان ورزش و خبرنگاران و نویسندگان ورزشی مشوق جوانانی از این دست باشیم و امیدوارم که با برگزاری این دیدار دوستانه سهمی هرچند کوچک در اصلاح آنها داشته باشیم.

وی همچنین گفت: بنیان تیم فوتبال قلم ورزش با نیت فعالیت‌های فرهنگی و تداوم و استحکام دوستی‌ها شکل گرفته و امیدوارم در آینده نیز بتوانیم در چنین فضاهایی به وظیفه خود در قبال مردم و ایران عزیزمان قدم برداریم.

فوتبال قلم ورزش کانون اصلاح و تربیت صالح نیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر