کد خبر: 69519 A

فغانی درست‌ترین تصمیم را گرفت؛

در صحنه‌ای که فولادی‌ها روی آن اعتراض دارند، بازیکن قرمز با پای چپش به پای چپ فرهاد مجیدی ضربه‌ای وارد می‌کند باعث خطای پنالتی می‌شود. این یک خطای واضح بود و ترکی به درستی تصمیم گرفت.

حسین عسگری درباره قضاوت داوران رقابت‌های هفته 33 لیگ برتر و فینال جام حذفی به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، رئیس دپارتمان داوری در این باره گفت: بازی‌های حساسی در بالا و پایین جدول لیگ برتر و همچنین فینال حساس جام حذفی برگزار شد و داوران دیروز کار آسانی نداشتند اما خوشبختانه داوران قضاوت‌های خوبی داشتند و مشکل خاصی در هیچ کدام از بازی‌ها توسط ناظران گزارش نشده است.

وی ادامه داد: در بازی فولاد خوزستان و استقلال روی پنالتی که برای استقلال گرفته شده اعتراض‌هایی صورت گرفته که ما امروز و از اول وقت آنالیز ویدیویی بازی‌ها را در دستور کار دپارتمان داوری قرار دادیم و فیلم بازی فولاد و استقلال و همچنین بازی پرسپولیس - سپاهان در جام‌حذفی بازبینی شد. در صحنه‌ای که فولادی‌ها روی آن اعتراض دارند، بازیکن قرمز با پای چپش به پای چپ فرهاد مجیدی ضربه‌ای وارد می‌کند باعث خطای پنالتی می‌شود. این یک خطای واضح بود و ترکی به درستی تصمیم گرفت.

عسگری درباره بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: داور عملکرد بسیار خوبی داشت و در کل جریان بازی، این فینال حساس را به خوبی مدیریت کرد. در صحنه‌ای که پرسپولیسی‌ها معتقد بودند روی فشنگچی در محوطه جریمه خطا انجام شده، داور به درستی تصمیم گرفت و اعلام پنالتی نکرد چراکه بازیکن سپاهان هیچ خطایی روی فشنگچی انجام نداد. یک برخورد ساده بود و خود فغانی هم به صحنه نزدیک بود و به درست ترین تصمیم را گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر